Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megszabadulni...

Hogy lehet megszabadulni ettől? "A Messenger fokozott biztonságot állított be ennél a chatnél. Az új üzeneteket és hívásokat végpontok közötti titkosítás védi."

Figyelt kérdés

Sajnos egyre többször jelenik meg ez és az üzenetek egy része eltűnik.

Van ami egyik eszközön, van ami másik eszközön jelenik csak meg,

de az is előfordul, hogy egyiken se, csak ez az üzenet van ott.

Próbáltam az Adatvédelem és Biztonságon belül a Biztonságos tárolás kikapcsolását is.

(azzal legalább a hüle PIN kód kéregetést abba hagyta, ahogy kikapcsoltam)



febr. 8. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj egy mentés a profilodról, ha attól tartasz hogy törlődnek egyes üzenetek. A többi részével nem tudsz mit csinálni, ha bevezetik mindenkinél kérdés nélkül, és nem kikapcsolható.
febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: az a gond, hogy meg se kapom, vagy ha még is, egy pillanatig látom majd eltűnik, és csak ez a rendszer üzenet van a helyén, míg a küldő telefonján ott van hogy "láttam".

Már azokkal akiknél az a lakatos vacak van, áttértünk Viber, Skype...

csak jó volt, hogy Messenger mindenkinek van, de lassan megint 5-6 platformot kell használni. :-(

(Az már csak hab a tortán mikor a hívást jeleníti meg, nála csörög, nálam meg a nagy semmi.)


Én remélem, hogy ez kikapcsolható, mert így kb. kukázhatom a Messengert.

febr. 8. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell 5-6 külön alkalmazás. Ésszel kéne használni azt ami van: nem kapcsolod ki a titkosítást, mert mindenki használja. Ha ennyire ostoba vagy, hogy mégis, a fenti "tünetek" lesz az eredmény. Meg is érdemled.
febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: hiába van bekapcsolva, akkor napi 2-3 alkalommal PIN kódott kéri, hol a webes felület, hol a desktop alkalmazása, hol a mobil messenger...

Aztán változó mi hol jelenik meg, vagy nem jelenik meg.

Sőt még saját üzeneteim is tüntek el, azon a platforomon a küldés után pár másodperccel amiről írtam.

febr. 8. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

"akkor napi 2-3 alkalommal PIN kódott kéri"


Akkor beírod.

febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: a problémán nem változtat, pont ugyan úgy eltűntek az üzenetek mikor még PIN kódot kérte.
febr. 8. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Messengert használok FB fiók nélkül, ott nem kér semmit :) És ki lehet kapcsolni :)
febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!