Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger probléma! Ilyenkor...

Messenger probléma! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Kizárólag számítógépen használom a messengert. Mobilon egyáltalán nem. A hozzá tartozó facebookot meg főleg nem használom. Most be akartam jelentkezni, és a messenger alkalmazásba küld, valami döntés meghozatala miatt. Amíg ezt nem teszem meg a mobilos alkalmazásban, addig nem enged be a weben. Ezek szerint így,hogy mobilon nem messengerezek, nem tudom tovább használni a fiókomat!?!? Járt valaki hasonlóan? Van rá valami megoldás? A mobilos messengeren kívül?


"...nyisd meg a Messenger alkalmazást a telefonodon a folytatáshoz.

A régiódban érvényes jogszabályok változása miatt döntened kell a Messenger-élményeddel kapcsolatban. A döntés meghozásához és használati élményedre gyakorolt hatásának részletesebb megismeréséhez nyisd meg a Messenger mobilalkalmazást. Ha még nincs meg az alkalmazás, a készülékedhez kapcsolódó alkalmazásboltból letöltheted."


Meg van még egy link, ha már megadtam a döntésem a mobilos alkalmazásban, akkor kattintsak oda.



#Messenger #uniós jogszabály
febr. 26. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

SZIA SEGÍTEK

Nyugi semmi gond, csak a mocskos tetves facebook próbálja okostelefonra kényszeríteni a birkákat. Nem kell én is géről nyomom ezt írd be

facebook.com/messages


ha be vagy lépve látni fogsz mindent a messenger.com-ot tiltsd le a pcsába

febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Raaf Etele válasza:

Szia Anonim!

Elnézést a tudatlanságomért de hol tudom letiltani a messenger.com -ot és ha letiltottam hogy fog működni a Messenger? Ezt valami rublikában kéne letiltani (nem látom!?) vagy bele kell nyúlni valahol a gépem lelkivilágába?

Köszönöm a válaszodat!

Üdv: R.E.

márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Böngészőben.

Utána facebook.com/messages

márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!