Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mai huszonévesek használnak...

A mai huszonévesek használnak még freemailt?

Figyelt kérdés

márc. 2. 15:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy csak a messengert és az emailt?
márc. 2. 15:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom! Mert én 46 éves vagyok. Viszont én Messengert használok! És van freemail-es e-mail cimem is, de nem használom freemailt.
márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Használ bárki is freemailt, kortol függetlenül?
márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
#3, a férjem 38 éves és freemailes a fő email címe. Egy-két embert ismerek még, aki tényleg aktívan használja.
márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nekem is van aktív fiókom amit másodlagosként használok a fő e-mail címem az gmail, bár közel sem vagyok 20 on éves... 30/f😃
márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
66%

Véletlen sem.


Max az anyjuk.

márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mióta létezik a gmail, azt használom emailezésre. 33.
márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%

Én még használom. Régen mindenhova azzal regisztráltam. Gmailem is van, mert kellett korábban az okostelefonhoz.

Nem értem miért kell manapság már azért is leszólni valakit, hogy milyen levelezőrendszert használ. Kit érdekel?

29N

márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2014-2015-ig az volt a fő e-mail címem, de akkoriban valahogy felkerültem olyan spam listá(k)ra, ahonnan a napi több tucat spamet sehogy sem tudtam kezelni. Azóta a korábban csak tartaléknak regisztrált gmail címemet használom. A freemail is megvan még, át is irányítom a forgalmát - szerencsére a spam áradat nem jön át. :)


31/F

márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem azt sem tudják, mi is az...
márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!