Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is előfordul, hogy a...

Másnál is előfordul, hogy a rootert három-négy hetente áramtalanítani kell kb 15 másodpercre?

Figyelt kérdés

UPC internet előfizetésem van, az ügyfélszolgálaton azt mondják, ez természetes, hogy néha áramtalanítani kell. Ha nem teszem, akkor egyszerűen nem tud csatlakozni a netre. Miután visszadugom, akkor általában minden rendben van, de előfordult már az is, hogy az ügyfélszolgálatról kellett frissíteni rajta valamit. Már kezdek "besokalni".

Miért van ez? Más UPC-s előfizetőnél is kell?


2010. okt. 25. 14:49
1 2
 1/13 bp1985 ***** válasza:
Nekem amióta megvan, nem volt áramtalanítva. Cirka 4 éve.
2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nem volt vele semmi problémád? Mindig tudtál egyből csatlakozni, vagy nem dobott ki a netről, hogy nincs kapcsolat??
2010. okt. 25. 15:11
 3/13 Jenci ***** válasza:

Sajnos nekem is így van,és két különböző egységet használok,de mégis mindkettőnél előfordul.


Nekem T-COM van.

2010. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bp1985 ***** válasza:
Nem volt. Azaz de, amikor a hálókártyám meghalt, akkor nem tudtam csatlakozni. Bár nem upc van nekem.
2010. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jovanny ***** válasza:
Nekem is ilyen a T-home modem-wlan-router kütyü. Csak rá kell nézni, és ha piros a DSL led, akkor már húzom is ki. Elég vicces, hogy a normál analóg modem-router párosítással szinte sosem volt ilyen gond, ez az új technológia meg ilyen gyépés.
2010. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pedig én már azon gondolkodtam, hogy szolgáltatót váltok, de ha a T-com is ilyen, akkor nem biztos, hogy jobban járok!

Köszi a válaszokat!!

2010. okt. 25. 15:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy volna még egy kérdésem, amit nem is tudom, hogy hova tehetnén fel: a tányéros tv minősége nem ingadozik akkor, ha viharos szél van vagy ilyesmi?
2010. okt. 25. 15:27
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem tar os netem van, úgy hogy van a modem amiböl megy a routerba a net, onnan meg a többi gépekbe. néhanapján nekünk is kell áramtalanítani de nem 15 másodpercre mert akk nem les szarse hanem 5-10 percre, utána meg megint lesz net, de nekünk addig telefon sincs mert onnan jön az is.
2010. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tányéros tv az meg mi? a műholdasra gondolsz?
2010. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, a telefon is elmegy ilyenkor. Nekem is onnan jön az is! Azt hittem egyedi a problémám!!
2010. okt. 25. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!