Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem,10 pecenként...

Xrevolx kérdése:

Az internetem,10 pecenként leáll, vagyis megszakad a kapcsolat pár másodpercre. A kiszolgálóm azt állítja, nem náluk van a hiba. Próbáltam kábelt, háló kártyát, és szervergépet is cserelni. De hiába, a leállas megmaradt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Wi-fi net. Korábban nem csinalta ezt.
2011. máj. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom vmi rossz ADSL netetek van...azt ajánlom hogy válts át UPC-re...nekem 2 éve ez van és soha semmi probléma nem volt vele :P:P:P
2011. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Modem esetleg? Ha az se, akkor a szolgáltatónál van a hiba.
2011. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már tervezem az átállást , 1 hónap múlva. De addig is jól jönne ha működne rendesen. A modem egy szervergép ami a wi-fi antennához van kötve. Az is volt cserélve.Kiszolgáló meg nemtudja... xD
2011. máj. 28. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is ADSL Net-em volt, és ugyanilyen gondjaim voltak mint neked..de nagyon megelégeltem :///
2011. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!