Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Marketplace nem érthető el...

A Marketplace nem érthető el a számodra?

Figyelt kérdés

Néhány napja jelentkezett nálam egy probléma a Facebookon, miszerint a Marketplace nem érthető el a számomra. Sosem hirdettem, tehát valószínűtlen, hogy bármilyen szabályt megszegtem volna. Nem csak nálam, hanem egyik kollégámnál is, továbbá ahogy az interneten nézelődtem sokaknál jelentkezik ez a probléma. Ellenben a Facebook Lite alkalmazásból továbbra is működik a Marketplace.

Mi történt? Hogyan lehetne orvosolni?



márc. 5. 02:09
 1/7 anonim válasza:
77%
nekem is ilyen problémám van
márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KissFranci válasza:
Mostanában voltak problémák a Metával. Próbálj ki más hirdető felületeket is, pl Vatera.
márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokadjára van elmondva mi a megoldás, bár nem a ti hibátok, hogy nem akartátok kereskedelembe bocsátani az adataitokat...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%

Szia, köszi a tippet, megcsináltam újra a "adathasználat a facebook élményekhez" beállítást, de nem oldódott meg a probléma továbbra is ennyit látok ha megnyitnám a marketplacet: "A Marketplace nem érhető el a számodra."

Más ötlet esetleg? Próbáltam írni emailt a supportnak, de esélytelen hogy válaszoljanak... A családban én vagyok a második akivel ez történt.

márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ST15i válasza:
Szia! lett megoldás a problémára?
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Sajnos azóta sem jó. :(

tegnap 20:53
 7/7 ST15i válasza:
Nálam ma tűnt el, délelőtt még tudtam használni, kitöröltem a terméket amit eladtam aztán most meg semmi.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!