Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a Facebookra...

Nem tudok belépni a Facebookra? SOS!

Figyelt kérdés
Mai nap volt ez a nagy kimaradás 4 órától kezdve, elvileg egy-két órája működik újra. De engem továbbra sem enged be. Kijelentkeztetett mindenhonnan, és amikor most be akarok lépni akkor kétfaktoros azonosítást kér. Ezen nem tudok továbbhaladni, mert; kéri, hogy nézzem meg az értesítéseimet egy bejelentkezett munkameneten, de mivel mindenhonnan kijelentkeztetett a rendszer, nem tudom megerősíteni. A másik módszer az SMS-ben kapott kód, amire ezt a hibát írja: "Egy bizonyos időn belül csak korlátozott számú alkalommal lehet biztonsági kódot kérni. Ezt a korlátozást a biztonságod érdekében vezettük be. Ha segítségre van szükséged a fiókod megnyitásához, tájékozódj részletesebben, vagy próbáld meg újra később." Többször megpróbáltam a kimaradás alatt kódot kérni, valószínűleg ezért. Mivel ennyi opcióm van és másképpen nem tudom magamat azonosítani, mikor kaphatok újra SMS-kódot? Vagy hol tudnék gyorsan egyeztetni egy Facebook-munkatárssal? Sürgősen használnom kellene a Facebook fiókomat!

márc. 5. 19:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%
Ki van veszélyben? A segélyhívó nem vette fel?
márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%

Mostmár be tudsz lépni, mivel korábban globálisan leállt a META szolgáltatás.

A Facebook, Messenger és az Instagram már ismét használható!

márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem olyan mértékű a veszély, de az adott személyt nem tudom másképp elérni.
márc. 5. 19:53
 4/36 A kérdező kommentje:
2-es, már használható, de ahogy írtam, nem tudok túljutnia kétfaktoros hitelesítésen, mert túl sokszor kértem kódot SMS-ben. Más mód pedig nincsen.
márc. 5. 19:54
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Messengered nincs? Onnan engem például nem dobott ki, szóval nem kellett újra bejelentkeznem
márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Először a Messengernél tapasztaltam a kimaradást, onnan mentem át Facebookra. Mindkettőből kidobott.
márc. 5. 19:56
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál. SOS, az...
márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Jó, ne hidd el, hogy SOS, de legalább segíts, akkor.
márc. 5. 19:57
 9/36 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező, én is ugyanezzel szenvedek, nem tudok belépni sehogy sem.

Ha esetleg találsz megoldást, kérlek írj! Én is írok, mihelyt megtudok valamit.

márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
9-es, rendben, köszönöm.
márc. 5. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!