Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti, akik (nem) rendelkeztek...

Ti, akik (nem) rendelkeztek hivatalos névvel - sem tudtok vissza jelentkezni a facebookra?

Figyelt kérdés

Pár órája volt egy globális kiesés, a közeli ismerőseimnek már működik a platform, nekem viszont nem. Mivel ez egy nagyon régi profil (eszetlen gyerekkoromból) és nem a pontos nevem van megadva... arra gondoltam, nem lehet-e az, hogy szűrik a "valós" profilokat?

Semmilyen módszerrel sem tudtam a kétfaktoros hitelesítést vissza igazolni, mert nem jön az sms (se whatsapp-ra, se tel. számra) a hibaüzenet annyi, hogy "sajnáljuk, de jelenleg nem tudjuk elküldeni a kódot, próbálja meg később" - vagy valami hasonló kis eltéréssel.

Viszont az okmányok visszaigazolásával nincs probléma, mailre jön a hitelesítési kód.



márc. 5. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld újra később, de még írja is. A később az nem 2 perc múlva van, hanem pl. 1 óra múlva. És ezt ismételed amíg nem lesz jó. Ha most tömegek álltak neki ész nélkül jelszót cserélni vagy bejutni a profilba, a hozzá tartozó szolgáltatások ugyanúgy le lettek terhelve és instabilan működnek.
márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!