Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Nagy Facebook Leállásnak mi...

A Nagy Facebook Leállásnak mi a legfontosabb tanulsága?

Figyelt kérdés
márc. 6. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az, ha ilyen tünetek vannak, akkor meg kell nézni, más is tapasztalja-e , mert hasonló volt egy fiók feltöréshez.

Igazából jó lenne, ha ilyenkor a Facebook, a beléptető részen felhívná erre a figyelmet.

márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
*erre = a technikai probléma tényére.
márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, én is azt hittem elsőre, hogy fiókfeltörés történt. Többször azt is írta ki, hibás jelszó amit tudtam, hogy nem lehet hibás.
márc. 6. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az volt, hogy legyen más platform is, ahol elérhető vagyok (sima telefonáláson sms-en kívül), ami nem köthető a metahoz.
márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem pánikoltam be, de én azt tanácsolnám más embereknek hogy felesleges ezzen pánikolni egyből, nézzenek utána a dolgoknak, kérdezzenek meg más embereket hogy nekik sem működiknek-e a platformok.
márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Gmail is kidobált kb. akkor, de csak Chrome alatt.


FF nem és Maxthon sem, mondjuk ez utóbbi portable.

márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért vettem észre, mert itt oldalakon jöttek róla a kérdések. A tanulság, hogy emberek nagyon rá vannak függve a metára, és anélkül írnak ki kérdést, hogy megnéznék nincs-e már másik 20 kiírva véletlen.
márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
A legfőbb tanulság az hogy időnként mindenkinek tartania kellene pár nap "offline" szünetet, amikor teljesen lekapcsolja magát az internetről, hogy lássa az életet a virtuális léten túl. A mobiltelefonok müködnek internet nélkül is, szóval nem is arról lenne szó hogy elérhetetlenné válna az ember.
márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Az, hogy nem kell állandóan azon lógni, fész előtt is volt élet. Egyébként én csak néhány híroldalon olvastam a leállásról, mivel már több éve nem is használok facebookot. Nem is hiányzik.
márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!