Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI "Szupergyors" internet....

DIGI "Szupergyors" internet. A valóságban egyre rosszabb a netszolgáltatásuk?

Figyelt kérdés

Telefon, facebook folyton "Jelenleg offline állapotban vagy", (több telefonon is) majd "Helyreállt az internetkapcsolatod". Van egy Android TV Stickem is, tévézek rajta, kiírja "Wi-Fi is not connected."


Mi történt a Digivel?



#internet #One #Digi #szolgáltatóváltás #"Szupergyors" internet #Elviselhetetlen problémák
márc. 6. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha wifin használod...

Köss be egy rendes routert.

márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Indítsd újra a Routert néha
márc. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nálam semmi probléma a DIGI-vel.

Ha problémád van hívd az ügyfélszolgálatot - 1272 a száma.

[link]

márc. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
12%
Szupergyors... az. Lassú csiga, így jár az ember, ha olcsót vesz. Telekom, az gyors.
márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a DIGI által adott olcsó kínai ONT-t használod routerként is. A DIGI Ügyfélkapun tedd át bridge módba és használj saját routert.
márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
#4 Igen, az fel sem merült benned, hogy a Telekom nem opció? Anyáméknál van, csicska telefondróton sz@r szolgáltatás van. Mifelénk meg nincs (volt Invitel körzet) itt csak DIGI és Vodafone van. Ha akarnék se tudnék Telekomot.
márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Tehát ledobál a Wifi, ami egyáltalán nem biztos, hogy a szolgáltató hibája.

Egyrészt, amit lehet, kábellel kell használni, másrészt - ahogy előttem írták - a szolgáltató saját eszköze mindig gagyi vacak, nem szabad használni, hanem venni kell egy jó minőségű, saját routert.


Nekem inkább olyan szokott egyre többször előfordulni, hogy rövid időre - fél-egy percre - kiesik a net, tehát nem szakad meg a PPPoE kapcsolat, csak nincs adatfolyam. Elég idegesítő, mivel itthonról dolgozom. De gondolom ez annak tudható be, hogy megvette őket a 4iGané, aztán tojnak a karbantartásra.


#4 A Telekomot inkább hagyjuk a Continental routerekkel meg az IPTV-vel, ami miatt muszáj a box minden TV-hez!

márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
7%

#5 Nem.

#6 Így jártál.

#7 Nem a szolgáltató eszközét használom. Nekem is kiesik a net.


"A Telekomot inkább hagyjuk a Continental routerekkel" VS. "a szolgáltató saját eszköze mindig gagyi vacak, nem szabad használni, hanem venni kell egy jó minőségű, saját routert."


IP televízió az jó, jobb mint a Kábeltelevízió. A Smartbox kiváló.

márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne jobb az IPTV? Ahhoz muszáj a box, míg kábelTV esetén kérsz egy CI kártyát és kész.

Nekem pl csak egy HDMI van a TV-n, azon meg a FireTV lóg, szóval nekem nem jöhetne szóba, hogy boxot használjak.

márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
11%
Pedig a digi is be fogja vezetni a Boxot, és az IPTV-t. Mikor One lesz a digi és a vodafone.
márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!