Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI "Szupergyors" internet....

DIGI "Szupergyors" internet. A valóságban egyre rosszabb a netszolgáltatásuk?

Figyelt kérdés

Telefon, facebook folyton "Jelenleg offline állapotban vagy", (több telefonon is) majd "Helyreállt az internetkapcsolatod". Van egy Android TV Stickem is, tévézek rajta, kiírja "Wi-Fi is not connected."


Mi történt a Digivel?



#internet #One #Digi #szolgáltatóváltás #"Szupergyors" internet #Elviselhetetlen problémák
márc. 6. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Miért vezetné be?

Boxozgassál nyugodtan😉, nálam nem lesz!

márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

#11


[link]


A svájci Kudelski honlapján találtuk meg az angol nyelvű közleményt, melyben a vállalat bejelenti, hogy a 4iG és annak leányvállatai, a Vodafone Magyarország, a DIGI Magyarország és az Antenna Hungária a Nagra platformjaira alapozzák televíziós szolgáltatásaikat a jövőben.


A Nagra OpenTV Video Platformot és a NAGRA Security Services Platformot olyan partnerek bevonásával vezetik be mint a 3SS, a Sagemcom és az XroadMedia.


A cél az, hogy személyre szabott, modern, szórakoztató televíziós megoldásokat nyújtsanak a 4iG-cégek az előfizetőknek.

A Nagra OpenTV Video Platform támogatja a lineáris tévé mellett a műsorvisszanéző és egyéb korszerű digitális szolgáltatásokat is. A platform lehetővé teszi a 4iG számára, hogy bármilyen Live, SVOD (Subscription Video on Demand), TVOD (Transactional Video on Demand) és a jövőben játék, VR és egyéb digitális szolgáltatásokat is bevezessen. Vagyis lehetőség lesz előfizetéses (havidíjas) és tranzakció alapú digitális szolgáltatások nyújtására is.


A Nagra-megoldások működőképesek a Sagemcom legújabb Android TV-s set-top-boxai mellett a már meglévő set-top-boxokon is. Emellett a Kudelski és partnerei további készüléktámogatást is tudnak nyújtani okostévékre (smart tv), a FireTV-re, az AppleTV-re és más jelentős mobil eszközökre is.


A Vodafone, a DIGI és az AH cégek tulajdonosa új bevételekre is szert tehet a bevezetésnek köszönhetően.


Ezért vezetné be, be is fogja. Ha Digis vagy nálad is lesz Set-Top-Box.

márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Vodás vagyok. Kódolt, kártya van a TV-ben Szia.

A Digi DVB-C kódolatlan, csak a prémium kódolt, minden kódolt lesz. Ip TV-ről egy szó sincs.


"A Nagra-megoldások működőképesek ...már meglévő set-top-boxokon is. Emellett a Kudelski és partnerei további készüléktámogatást is tudnak nyújtani okostévékre (smart tv)"

Most is bérelhetnék bármilyen boxot, de nem kell. 😉

márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

#13 Majd lesz az set top box is... Megmondják, kártya nincs, set top box van.


A Digi képminősége pedig egyre **abb úgy látom. Szerintem váltok telekomra.

márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 Szerinted nem mindegy nekik, hogy miért fizetek nekik? A kártyát, amit ŐK 100%-osan kontrolálnak (bármikor letilthatják) ÉN bérlem tőlük. Ők eszközt hiába adnak, instant felmondom.🤣
márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
61%

#15 Nem mindegy nekik, mert a kártya olcsóbb szokott lenni, (és tudod, 4iG pénzéhes) mint a set top box/SmartBox.

Diginél 500 egy kártya, Telekomnál 1 SmartBox ingyenes, 2 1000 ft, 3 2000. Míg 3 kártya 1500.

márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
A Vodánál 750 a kártya és a box is. Majd ha nem lesz, akkor izgulok a kérdésen, addig le*****m🤣 Szia.
márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#10 "Pedig a digi is be fogja vezetni a Boxot, és az IPTV-t. Mikor One lesz a digi és a vodafone."

Na az lesz az a pont, amikor lemondom a TV előfizetést, mert amúgy is egyre vacakabb a műsor. Marad a Netflix. Én nem fogok emiatt két új TV-t venni, se nem fogom állandóan átdugdosni a HDMI kábeleket. Távirányító is elég van már, nem kell több.


#12 "készüléktámogatást is tudnak nyújtani okostévékre (smart tv), a FireTV-re"

Kivéve ha menni fog FireTV-n, mert akkor maradhat.


Amikor a 4iGané megvette a Digi-t, tudtam, hogy ez a mocsok banda tönkre fogja tenni, mert semmi nem számít nekik. Kezdték azzal, hogy kinyírták a Digi csatornákat (a Digi Animal World volt kb az egyetlen nézhető doku csatorna), aztán jön majd a box... Bár amíg a nettel nem csinálnak valami mocsokságot, addig maradok.

márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A Digit leépítették... sajnos. A T-Kom hiába drágább, de jobb, mint a Digi. A Digi csak hűségidővel olcsó. A T-Kom is olcsóbb hűségidővel, de a Digi 20000 hűségidő nélkül hűségidővel 6000 ft körül van. T-Kom 34000 hűségidővel, hűségidő nélkül 43000 körül lenne.

T-Kom hűségidő nélkül plusz 9000 vs. Digi plusz 14000.

Internet, tv, telefon, mobilnet.

Digit felemelte a 4iG nevű cég.

márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es! Én szerencsés vagyok! Mert abban a helyzetben vagyok hogy egyszerre vagyok Telekom és DIGI előfizető is! A Telekom igaz csak réz érz érpáron VDSL-n szololgátaltat. Maximum 30 Mbit/sec-et tud. És a Telekomank Hűségben fizetek 71934 Ft havonta. Ebben 3 vezetékes 5 mobil szolgáltatás van. Míg a DIGInek 11380 Ft-ot fizetek havonta. És ebben szintén 3 vezetékes szolgáltatás (TV, Telefon, Internet). És ebben 1 Gigabites internet van. Ennyit erről.
márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!