Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen nehéz elérni a...

Miért ilyen nehéz elérni a goggle maps-ot?

Figyelt kérdés
Régen a kereső simán kidobta a települések nevére klikkelve. Mostanában a település nevére klikkelve, majd a megjelenő térképre alul kattintva jött elő. De most már egyre trükkösebben kell megfogalmazni a keresőkérdést, hogy a megszokott "google maps" jöjjön be, és ne más, vagy ne egy light-os változoat, ahol még trükközni kell, hogy a különböző nézetek elérhetőek legyenek!

márc. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Mert ha a térkép funkciók érdekelnek, akkor nem a térkép dedikált verzióját használom... gratulálok.
márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Miért ilyen nehéz egy település térképét eleve a google térképen keresni?

[link]

Itt is ezt kérdezték, talán pont te:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

És persze én vagyok lepontozva.... :D

Ha térképet keresel, akkor a térképeknél kell keresni. Ezen nem tudom mi a rohadt nehéz.

márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A keresési kifejezéstől függően más és más opciókat ajánl fel a Google. Írd be pl. azt hogy "lapcsánka", és azt hogy "tetris". Érdekes, hogy tetrisnél feldobja a Járatok opciót is :D

Egyre hülyébb ez a Google...

márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező! Mi a probléma egészen pontosan, egy példával illusztráld kérlek!

Tehát mondjuk Kaposvár térképére szeretnél ráketesni? Vagy mi a pontos kereső kifejezés amit beírsz és mit szeretnél válaszként visszakapni? Enélkül csak találgatni lehet hogy mi is a problémád.

márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!