Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapok értesítést a...

Miért nem kapok értesítést a címkével ellátott "mappába" kerülő e-mail-ről Gmail-ben? Hol a hiba?

Figyelt kérdés

Létrehoztam címkéket szabályokkal, a szabályoknál nem láttam külön értesítési opciókat.


Android Gmail alkalmazás beállítások:


1. Beállítási rész


"Általános beállítások" ->"Alapértelmezett értesítési művelet: Archiválás"


(Ezen kívül csak "Törlés" opció van. Nem igazán értem ez pontosan mit is takar. Tehát ha Beérkezik egy levél, ha beleteszi a "Beérkező Levelek"-be, vagy egy "xy" címkébe, az számít

az "Archiválás"-nak?)


2. Beállítási rész


"xy@gmail.com" -> "Értesítések: Mind"


"Értesítések a beérkezett üzenetekről: Hang bekapcsolása, értesítés egyszer" -> "Értesítések" -> "Címkeértések: pipa" "Rezgés: nincs pipa" "Értesítés minden üzenet esetén: Hangjelzés/rezgés minden beérkező üzenetnél: nincs pipa"


Egy meglehetősen régi Androidot használok: 7.1.2 N2G4TH


Régebben is voltak címkéim, de azoknál annyira nem lett volna fontos, hogy egyből lássam, amikor megkaptam. Természetesen akkor sem kaptam értesítéseket, csak a "Beérkező levelek"-ről.



márc. 9. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán az Android miatt.
márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Neked vannak címkéid és meg is érkeznek az értesítések onnan is Android alatt? Milyen verzió?
márc. 9. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!