Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok visszalépni a...

Hogyan tudok visszalépni a régi instagram fiókomba?

Figyelt kérdés
Van egy régi fiókom amin van néhány gázos kép. Az emailemre meg asszem a jelszavamra is emlékszem. Kérlek segítsetek hogyan tudok visszalépni abba a fiókba.

márc. 13. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ezeket adod meg a bejelentkezési oldalon...
márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tudod a belépési adatokat akkor mi a probléma?
márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert az a fiók nekem már nincs meg. Másrészt nem tudom hogy ezt hova írjam be. Próbálkoztam az új fióknál bejelentkezni de mikor beírtam a felhasználónevemet már akkor nem engedett tovább lépni, mert hogy az a név már foglalt.
márc. 13. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



Elképesztően bonyolult url, igaz? Főleg, hogy a főoldalon még link is van rá, valamint a googleből is oda lehet jutni - ha nem derogálna akár egy millijoule energiát belefektetni a kínod megoldásába...

márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismét beírtam amit kellett, de nem fogadja el. Valami más ötlet nincs a fiók eltávolítására?
márc. 13. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szarok az adatok, így jártál.
márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha legalább az emailcím jó, akkor tudsz rá új jelszót kérni.
márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!