Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone-nál minden mobil...

Vodafone-nál minden mobil előfizetéshez jár 5G?

Figyelt kérdés
Szétnéztem az oldalukon, de nem igazán tudtam eldönteni. Minden mobil előfizetés tartalmazza az 5g hozzáférést, vagy csak a korlátlan red csomagjaik?

márc. 13. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Feláras az 5g
márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Csak RED Free 5G, RED Max 5G és RED Infinity 5G csomagokkal használható az 5G: [link]

A legolcsóbb RED Free 5G csomagnál viszont 10 Mbit/s le- és feltöltési sebesség korlát, tehát legalább RED Max 5G csomag kell, hogy teljes sávszélességgel használhasd az 5G-t. Ennek az ára 17295 Ft/hó.

Nekem a Telekomnál van korlátlan gigaerős mobilinternetem, ez tudja az 5G-t (náluk sem minden csomagban engedélyezett). Én csináltam elég sok sebességtesztet. A leggyorsabb amit mértem 5G-n, az 225 Mbit/s volt. Ez nem is lenne rossz, azon a helyen többször sikerült hajnalban átlépnem a 200 Mbit/s-ot, ahol ezt mértem (torony közvetlen közelében). Átlagban 5G-n kültéren 50-100 Mbit/s-ot mérek belvárosban. Igazából 4G hálózaton is ennyi az átlagos sebesség (a 4G+ csaknem olyan gyors, mint az 5G). Viszont az épületek falai elég jól le tudják árnyékolni az 5G-t, ezért beltéren eddig még mindenhol a 4G volt a gyorsabb. Összességében nem gyorsabb annyival a 4G-nél, mint hittem. Persze ez erősen helyfüggő, ha 5G torony közelében vagy (úgy értem, hogy az ablakból teljes rálátásod van és semmi sincs közte), akkor érdemes váltani, egyébként nem biztos.

márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bármelyik csomaggal használható az 5G felárért, alapból viszont csak a Red Max 5G és Infinity 5G tartalmazza jelenleg.
márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!