Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye jól értelmezem, hogy az...

Ugye jól értelmezem, hogy az alábbi Vodafone TV előfizetésben már minden további plusz EXTRA díj felszámítása NÉLKÜL benne van az HBO Go?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 17. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól gondolod, jól értelmezed
Nem, nincs igazad, nincs benne, további plusz díjat kell azért fizetni
3 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Hol találom hozzá az aktíváló kódot (Szombathely)?
2021. okt. 17. 15:21
 2/5 anonim válasza:
Szia. Aktiváló kódot SMS-ben vagy e-mail formában kaptad meg, de amennyiben nem találod a Vodafone 1270-es ügyfélszolgálatán tudsz segítséget kérni (Feltételezem, hogy lakossági ügyfél vagy)
2021. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az vagyok. De nem emlékszem sms-re ezzel kapcsolatban.
2021. okt. 20. 21:55
 4/5 anonim válasza:
Szia. Akkor keresd fel egyik üzletüket vagy hívd őket a 1270-en, ott megadják a kódot (Hivatalosan, gyakorlatban nem tudom..) 2-es voltam.
2021. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyanitt mit jelenthet a Videótárnál az, hogy Fizetős tartalmak? Talán csak nem azt, hogy minden fizetős tartalom megnézése benne van már a csomagomban anélkül, hogy külön, egyesével fizetnék értük? Vagy pont, hogy épp azt jelenti?
2021. okt. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!