Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem random elmegy...

Az internetem random elmegy 10-15 mp-re, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ahogy kezdődött: Bekötés előtt egy nagyon régi valami 10/10 sebességű csomag volt, erről váltottam 1000/20-ra. Ezekután az internet random lelassult 100 alá egy idő után, újra kellett indítani a routert megjavult. Ezt bejelentettem azóta már volt, hogy szakadozott stb. Ezt igazából megoldották azóta, csak az előzménye.

Viszont azóta random néha 2 órán belül többször is néha csak minden másnap elmegy az internetem 10-15 sec-re, a HGW ugyanúgy világít, tehát nem indul újra. Legfőképpen játéktban idegesítő, viszont előfordul akkor is, ha csak Discordon beszélgetek, itt az a fura, hogy ilyenkor mások hallanak engem de én nem hallom őket. De előfordult már böngészés közben is, random megállt a stream amit néztem stb.


A szerelő igazából már kint volt vagy 8x, először Sagemcom fast3896V3 HGW-m volt, majd V2-re cserélték most végül Kaon CG3000-re. Azóta már átrakattuk Bridge módba és saját routert is hozzákötöttem, igaz csak 100/100 mbps de tesztelésnek megfelelt.


Volt valakinek hasonló problémája és hogy mit lehet tenni?

Sajnos Telekom diákmunka Eszti és Szakmunka Ernő nem értenek hozzá, mindkettő már 30. bejelentésem óta felhívott, hogy újraindították a HGW-m és visszacsatlakozott tehát működik :)



márc. 14. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is rossz a telekomos net, reggel megint arra keltem, hogy nem megy, újraindítás után se jött még helyre.
márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Telekom hol jó, hol nem. Volt amikor húsvétvasárnap kijöttek, mert az oszlopon meglazult a kötés, gyenge volt a jelszint és ezért nem tudott csatlakozni a modem. Máskor pedig amikor elment teljesen a net, egy óra múlva felhívtam, a fickó azt mondta a telefonba, hogy azt látja, hogy a modem felcsatlakozik, majd azonnal le. Bejegyzi hogy modemcsere, majd jön a szerelő és hozza. Egy hét múlva jött is, ő mondta, hogy a rendszerben ott villogott pirosan, hogy elavult modem, csere szükséges, nem érti miért nem hozták maguktól. Kicserélte, 5 perc múlva lett net. Annyi pozitív a dologban, hogy a Telekom automatikusan jóváírt 1000 Ft-ot (ami nem arányos a kiesett idővel, de a semminél több) késedelmes hibaelhárítás címszóval, nem kértük, egyszerűen jóváírták.
márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta ismét beszéltem Telekom professzor szerelőhadnagy urakkal, rögzített hívásban megmondták, hogy sajnos nem tudnak mit tenni xd
márc. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!