Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni? Kitiltottak...

Mit lehet tenni? Kitiltottak egy internetes chates oldalról, és nem tudok újra csatlakozni semelyik gépről/böngészőből.

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy sértem a felhasználási feltételeket, pedig semmi komolyat nem csináltam. A fórumra többször kiírtam egymás után, miután eltűntek az üzeneteim, hogy jöjjön velem valaki beszélgetni privátba, mert én alapvetően amiatt vagyok ott.


Erre kitiltottak a fenébe, hogy ők örömteli, változatos beszélgetést szeretnének, én meg spamelek, meg ugyanazt küldözgetem. Hát persze b@szus, mert megismétlem időnként a kérdésem, ha már tíz perce, negyedórája nem érkezett rá válasz, a chat meg közben pörög és senki sem fog a legtetejére visszapörgetni.


Mit tegyek? Gondolom az IP cím alapján tiltottak.



márc. 20. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

A szabályzat el nem olvasása nem ment fel alóla.

Folyamatosan ugyanazt kiírni igenis spam-nek számít.

Főleg, ha folyamatosan csak offolsz, privátért kunyerálsz és nem a témához szólsz hozzá.

márc. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Legközelebb tanulj meg viselkedni és nem fognak kitiltani.
márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
félév múlva próbáld újra
márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jani_a_NAGY válasza:
58%
Adataid alapján vagy letiltva, ha más gépről se megy, kb~ !
márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!