Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges, hogy...

Hogyan lehetséges, hogy valaki úgy használja a telefonomat a távolból és fér hozzá mindenhez, üzenget, hogy annak semmi nyoma nincs? Egyedül én tudom, hogy nem én csináltam azokat a forgalmakat.

Figyelt kérdés

márc. 26. 11:00
 1/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%
Sehogy.
márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találok semmit, hogy máshol lenne bejelentkezve a fiokom. Pár héttel ezelőtt annyit láttam, hogy valaki megpróbált belépni de jeleztem hogy nem én voltam
márc. 26. 11:02
 3/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
35%
Mert nincs, azért.
márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Biztos megint azok a nyomorult UFO-k szórakoznak.

Mondtam már, hogy csinálj egy védősapkát alufóliából! 😂

márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"..úgy használja a telefonomat...mindenhez hozzáfér...üzenget...hogy annak semmi nyoma nincs"


Vagyis él valahol egy ismeretlen, aki valami alantas szándékú tevékékenységet végez, bár ennek semmi nyoma nincs.

Akkor meg miről beszélsz? 😆

márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen fiók Gmail vagy Facebook? Milyen üzenet milyen forgalom? Ha segítséget szeretnél kicsit több és pontosabb infó nem ártana.


Ha úgy érzed valami nincs rendben ,de nem tudod felmérni mi lehet az cserélj legalább jelszavakat. Fióktevékenységeket ellenőrizd.


Pár héttel ezelőtt annyit láttam, hogy valaki megpróbált belépni de jeleztem hogy nem én voltam.


Ilyen esetben érdemes a jelszócsere lehetőleg még a történtek után egyből.

márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem kerested fel a pszihiátert?

Nem ártana.

márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.

Talán pont a doki üzenget neki, mert folytatni kellene a kezelést....😂

márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!