Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fiókba nem bírok...

Google fiókba nem bírok belépni biztonsági kódot kér?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gyári visszaállítást végeztem a telefonomon,és sajnos ezzel kidobott a gmail fiokombol is.

Tudom a felhasználó nevemet,és jelszam is,de nem enged belépni,azt írja hogy kódot küld a telefonra,de ez nem érkezik meg.Valakinek lenne esetleg ötlete,hogy hogy tudnám visszaszerezni?



márc. 28. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csodát nem tudunk tenni, böngészőből pc-n való bejelentkező felületnél van egy súgó, ott van fiók helyreállítással kapcsolatos válasz, pl:

[link]

márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs másik eszközöd ami eléri a fiókot PC tablet? Van 10db letölthető biztonsági kód a fiókban ezt le kellett volna tölteni ilyen esetekre. Másodlagos emailcím volt beállítva ahová kódot tudna küldeni?
márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ezeket próbáltam,de azt írja,hogy ez a Redmi note 11 pro telefon van hozzárendelve a fiókhoz,és erre kellene küldenie valamit.

Esetleg az ügyfélszolgálatot ha eltudnám érni talán ott tudnának segiteni

márc. 28. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs ügyfélszoli.
márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Esetleg egy tipp lenne,hogy kihez/kikhez birnék még fordulni?

Azért zavar ez,mert a Google playes előfizetéseim ahhoz a fiókhoz vannak kapcsolva,és így potyára fizetném őket

márc. 28. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:

"Esetleg az ügyfélszolgálatot ha eltudnám érni talán ott tudnának segiteni"

Hát nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy sikerrel járnál.

Sajnos, nem voltál körültekintő és szerintem ügyfél se vagy, csak felhasználó, így nem jár az ügyfélszolgálat se.

márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Telefonszámot nem adtál meg a guglinak? Nekem pl van kétfaktoros hitelesités miatt, és azért is ha nem tudnék belépni a fiókba. (azt nem tudom hogyan segit szerencsére még nem sikerült kizárni magam)
márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Google playes-t #6-os komment után olvastam, amúgy #1-es vagyok.

Szóval én most megnézném, hogy lehet letiltani, hogy ne vonja le automatice.

márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok elfelejtettem, hogy nekem ki is irta ha adok számot kizáródásnál segit visszamenni. (gondolom valami kóddal)
márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"írja hogy kódot küld a telefonra,de ez nem érkezik meg"


Rossz telefonszámot adtál meg????

márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!