Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban nektek se kínálja...

Chrome-ban nektek se kínálja már fel a google maps-re való átlépést?

Figyelt kérdés
Ha rákeresek egy településre, vagy akár ott egy utcára, akkor a chrome-n kijön egy kis térkép, de ha rákattintok, már nem lehet átmenni a maps-ra, meg fönt is megszűnt a térkép fül (ott ahol van a felsorolás, hogy kép, videó, stb). Néha mikor konkrét címet írok be, tehát az utca mellé házszámot is, akkor a chromeban levő térkép sarkában legalább rá lehet kattintani a 'directions'ra, és akkor átmegy a maps-ra, de alapból az sincs ott, csak az alig használható kis térképszelet. Ez miért lett ilyenre változtatva?

márc. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 kérdés van erről itt, keress vissza!

Ja és használd a [link] -ot.

márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, mikor kiírtam, nem kínált fel hasonló kérdést, magamtól meg nem kerestem rá. De akkor már értem.
márc. 28. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszéltek, nekem ott van a Maps felül, ott van egy kis térkép is a város képei mellett, amire ha rákattintok nagyobb lesz és a bal oldali gombbal át tudok menni a rendes Google Maps-re is.
márc. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!