Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Google CHROME...

Névtelenül nevű kérdése:

Hogy lehet a Google CHROME keresési nyelvét magyarra állítani?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a laptopomon Németországon keresztül megy az adatforgalom. E miatt azt hiszi a gépem, hogy Németországban van és így német nyelvű találatokat sorol előre. Hiába állítom be a Chrome-ban, hogy magyar legyen az elsődleges, mégis ez van. Már a hajamat tépem.

Van valakinek valamilyen ötlete erre??

Köszönöm.



márc. 12. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nyisd meg a Google Chrome böngészőt a számítógépeden.

2. Kattints a jobb felső sarokban található három pöttyre, hogy megnyisd a menüt.

3. Válaszd ki a "Beállítások" lehetőséget.

4. Görgess lefelé a beállítások között, és kattints a "Speciális" részre.

5. Keresd meg a "Nyelvek" részt, és kattints rá.

6. Kattints a "Nyelvek" részben található "Nyelv hozzáadása" lehetőségre.

7. Keress rá a "magyar" nyelvre, majd kattints a "Hozzáadás" gombra.


Ezzel a Google Chrome keresési nyelve magyarra lesz állítva. Remélem, segítettem! 😊

márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a részletes leírást!

A "speciális részt" nem találom, de eljutottam máshogy is a leírtakig. Ott már eleve magyar van. :(


Tehát nem tudtam semmit sem átállítani...

márc. 12. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
nyelv hozzáadását megtaláltad?
márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a nyelv hozzáadását megtaláltam. De nem választható a magyar. Nincs a listában. Gondolom azért, mert eleve az minden. Mégis, német netről német oldalakat sorol előre. lehet, hogy a lokációt kellene buzerálni?
márc. 12. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
"A nyelv módosítása sikertelen volt: Ha Google-fiókjának nyelve nem egyezik a beállított nyelvvel, törölje a böngésző gyorsítótárát és a cookie-kat, majd állítsa be újra a nyelvet magyarra "
márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Töröltem a gyorsítótárat, de a magyar nyelv továbbra sem választható.

Egyébként továbbra is a magyar nyelv van kiválasztva, ez az elsődleges nyelve. A kezdetektől ez volt.

"1. magyar

A böngésző erre a nyelvre fordítja le az oldalakat."


A probléma CSAK a munkahelyemen jelentkezik, munkahelyi wifivel. Ha a munkahelyemen a magyar telefonomról netet adok a laptopomnak, a probléma azonnal megszűnik. Vagy máshol, pl. otthon sincs ilyen gond. Csak a munkahelyi net miatt, ami Németországon keresztül megy, gondolom valami VPN.

márc. 12. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A google keresőbe van egy Eszközök menüpont. Arra rákattintva megjelenik két opció; "bármilyen nyelv" és "keresés - magyar oldalak" - legalábbis nálam. Egy VPN-t feltelepítve és átállítva ugyanez a helyzet. Úgy látszik ezt a chrome nyelvi beállításából szerzi és nem a lokációból.
márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!