Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instán ha azt írja egyik...

Instán ha azt írja egyik ismerősömnél, hogy "ennek a fióknak nem mindenki küldhet üzenetet" az mit jelent? Eddig nem írta ki volt, hogy beszéltünk és azt jelenleg is mutatja, hogy mikor elérhető, szóval nem tiltott. Korlátozhatott?

Figyelt kérdés
Nem tettem neki semmi rosszat. Vagy valami hiba lehet? Vagy esetleg valami új beállítási lehetőség?
márc. 31. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem követed, akkor ezt írja ki. Kövesd be és ő is téged, és nem írja ki. A követés nem azt jelenti hogy szereted.
márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én követem őt, de ő engem nem. Viszont eddig is beszéltünk néha és nem írt ki ilyet sose.
márc. 31. 07:36
 3/8 A kérdező kommentje:
És van másik ember is akivel beszélek és nem követ engem de ott mégse írja ki ezt.. szóval nem ez van amit írsz.
márc. 31. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:

3# 1-es vagyok.

Meg van mi lehet. Nálam az volt, hogy el kellett fogadni nekem (én voltam az akinek írtak), hogy írhasson nekem. Ha arra megyek rá, hogy nem, vagy nem nyomok meg semmit, akkor nem tud írni. Az is lehet még nem látta, hogy írtál neki. Eddig pedig azért tudtatok írni, mert ez egy újítás.

Vagy egyszerűen már nem használja az instát, ezért nem tudja megnyomni.

márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha újítás, akkor ez lehet..csak az érdekes, hogy másnál meg nem adja ki ezt vagy lehet, hogy csak annál aki beállítja ezt?
márc. 31. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Bocs, hogy félreérthető voltam. Nem vagyok benne biztos, hogy újítás, de eddig nem írta ki nekem. Ugyanakkor nekem is csak egy személynél írta ki. Szóval lehet az illető állította be.
márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok ilyen beállítási lehetőségről. Mert ugyanúgy látom a képeit, történeteit, azt is, hogy mikor volt fent vagy jelenleg elérhető, de ha írok neki akkor nem nézi meg, olyan mintha meg se kapná. De azt se érteném hs valamiért korlátozott volna mert nem történt semmi különös mostanában. Előtte egy hete beszéltünk 2 mondatot. Most rá egy hétre meg már ez fogadott.
ápr. 1. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Mindent láttam, látott nekem, csak nem írhatott. Legalábbis nem láttam, hogy ír, értesítést se kaptam róla. Ugyanaz volt, mint a fentieknél említettem.
ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!