Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan keressek rá, hogy ne...

Hogyan keressek rá, hogy ne tünjek pedofilnak?

Figyelt kérdés

Saját szórakoztatásomra szoktam videókat csinálni, mert szeretek vágni és szeretek kutakodni a neten. Gyakran fel sem töltöm őket youtube-ra, csak magamnak megcsinálom.


Nemrégiben kitaláltam, hogy a pedofilíáról szeretnék csinálni egy kb 10-15 perces videót. Az, hogy milyen pszichológiai háttere van a dolognak, mivel kezelik, milyen történelmi háttere van a dolognak (pl az ókori Görögországban ez teljesen normális volt) azokat csak-csak kikeresem anélkül, hogy a google pedofilnak nézne, de engem az is érdekelne hogy a mai társadalomban a pedofilok milyen indokokkal validálják a gyerekek megrontását. De ha erre elkezdek rákeresni szerintem pedofilnak nézne a google. Ezt valahogy ki lehet kerülni?



ápr. 2. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Inkognitó mód + VPN, olyan böngésző használata ami nem követ le, pl vedd elő a jó öreg Internet Explorert.
ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. úgyhogy releváns szakirodalomban keresel, és regisztrálsz a megfelelő oldalakra. És akkor nem fog annak nézni. Nagyon komoly szakirodalom van hozzá.
ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán látom a problémádat.

És mi van, ha a google annak néz?

ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"...szerintem pedofilnak nézne a google."


Nem csak a Google hanem az evvel foglalkozó bűnügyi részlege is felfigyel rád.

ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit túlságosan paranoiás vagy...
ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Van egyébként más böngésző, sőt keresőmotor is a Google termékeken kívül. (Firefox, Duckduckgo) De ha szigorúan tudományos szempontból érdeklődsz, az a mamutcégeket se kellene hogy érdekelje.


Például a Wikipédián is egész részletes szócikkel van, plusz manapság az egész online sajtó tele volt ezzel, mégsem zártak börtönbe egy országnyi riportert. :D

ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
De most komolyan: szerinted a Google (vagy akármelyik más "Nagy Testvér" cég) nem bírja megkülönböztetni hogy melyik júzer a pedofil és ki az aki csak a pedofiliára mint betegségre/jelenségre és képviselőik viselkedésére kíváncsi? Mert ugye azért az viszonylag egyértelmű hogy a pedofilokat a neten épp hogy nem a többi pedofil érdekli.
ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a Google annak is néz mit csinál? Mert szerintem semmi következménye nincs bármire is keresel rá. Javítsatok ki ha tévedek.
ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!