Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az instagram fiókomba?

Figyelt kérdés

Akarhogy be akarok lepni sehogy sem tudok

Azt irja amikor be akarok jelentkezni hogy: “sajnos probléma merült fel a kérdéseddel kapcsolatban”


Sehogyan sem tudok belepni már változtattam jelszót is, de akkor is ugyanezt csinála.

Valaki tud rá megoldást? Valaki ugyanebben a helyzetben van?

Nagyon fontos lenne mert az instagramomon tárolok mindenféle fontos adatot amikre szuksegem van!



#iPhone #Instagram #Nemjoazinstagram
ápr. 2. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
?????
ápr. 2. 20:32
 2/5 anonim válasza:
Ez valami büntetés féle lehet. Valami szabályt sérthettél sajnos.
ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hisz nem használtam semmi olyanra csak nézelődni
ápr. 2. 22:28
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt viszont 2018-ban mindenkinek ez volt a problémája ha megnézed, de nem kaptak valaszt csak mindenki leirta hogy neki is ugyanez van


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

ápr. 2. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáltad jelenteni a problémát? ha megrázod a telefonodat, akkor kiad egy ilyen kis ablakot, ahol tudsz írni nekik, még képernyőfotót is küldhetsz a hibáról. Elhiszem hogy nem követtél el semmit, nekem a Marketplace tiltódott le, pedig nem sértettem szabályt.
ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!