Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik online tárhelyért éri...

Melyik online tárhelyért éri meg fizetni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig legszimpatikusabb a Microsoft. Olcsóbb a Google-nál.

ápr. 8. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
alap felhasználásra, átlagemberekenk gyakorlatilag bármelyik jó. Valójában tényleg csak az ár dönt.
ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, meg hát az se mindegy mennyi a fél/letöltési sebesség. Sajnos nem emlékszem, de egyik elég lassú volt.
ápr. 8. 22:08
 3/10 Aktív Szál ***** válasza:
Mármint felhőre gondolsz? Abból rengeteg féle van, az igényeidtől is függ, hogy melyik a jó. Én pl. PCloud-ot használok, ott egyszer fizettem kb 35 ezer forintnak megfelelő összeget és 500GB tárhelyem van minden további díj nélkül.
ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. az a csomag most 199€ ~80ezer
ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Aktív Szál ***** válasza:
Igen, most lehet, hogy annyi, de elég gyakran vannak akciók. Valentin nap, black friday, karácsony, stb. Sőt, most március 15.-én is volt akció.
ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez már egy akciós ár.

80k-ért 13 évre veszek google driveot... és akkor mondom le amikor akarom. Nekem az is fontos hogy ha nem kell, akkor nem újítom meg. Most ok nincs rá szükségem, nincs is feleslegesen ott a nagy, feleslegesen előre kifizetett tárhely.

ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aktív Szál ***** válasza:

#6 Google Drive 100GB van évi 6900 Ft-ért, azaz 11,5 évig tudnád fizetni 80 ezerből. Ezzel szemben a PCloud 500 GB-ot ad és mint írtam van, hogy ettől jóval olcsóbban tudod megvenni. Március 15.-én pl 45 ezernek megfelelő összegért volt.

És a Google Drive-val ellentétben a PCloud kliens tud tetszőleges mappákat backupolni vagy sync-elni, illetve van kliense minden rendszerre, pl Linuxra is (ami a Google Drivenak nincs).

ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Srácok, mielőtt elharapjátok egymás torkát:


Nekem a megbízhatóság (adataim nem tűnnek el) elsődleges szempont. Épp telefont akarok backupolni -vagy hogy hívják ezt-


Végül a feltöltés 20Mbit/s, de a netem miatt ilyen lassú.

ápr. 9. 19:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam: a Microsoftnál vettem tárhelyet. Havi 599Ft
ápr. 9. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó az! Nem kell előre megvenni 10000 évre, nincs annak semmi értelme. Lusta vagyok végignyálazni a pclud szerződési feltételeit, de tuti hogy valahol le van írva, hogy azért van annak a bérlésnek valahol vége.
ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!