Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom ki az aki használ...

Nem tudom ki az aki használ online pénztárcát aki igen az tudja hogy miről van szó hozzátok szólnék van most valami nyereményjátek nyert már valaki valamit ezen? onlinepenztarca.(hu)

Figyelt kérdés
nemrég regisztráltam es ezért kérdezem mennyire valid

márc. 27. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A szokásos "kuponos vállalkozó". Lehet találkoztál a jelenséggel, régebben boltoknak vállalta a kuponakciók lebonyolítását, és fölözött a haszonból, ha meg tudta győzni a tulajdonost, hogy sikeres volt a vásárlásösztönzés, nőtt jelentősebben a bevétel. Jellemzően szűk látókörű, marketing ismeretekkel nemigen vesződő aranyásók művelik, kb tollfelvásárló szintű a cucc. Most kicsit kikupálódva online próbálkozik valamelyik. Nyugodtan próbáld ki, csak mellette egy árukereső keresést indítgass mindenre, hátha úgy még olcsóbb is! :D
márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem értem igazából most van nyereményjatek ez miatt regiztem be vásárolni nem hiszem fogok 🙂 kitudja lehet nyerek 🤷‍♂️
márc. 27. 11:03
 3/3 anonim válasza:

Hát, én most vásároltam az egyik boltból. Jelentősen olcsóbban találtam meg az árut mint máshol és a végösszegből még lejött.

Szóval én nézegetem a boltokat, ha valamit keresek. Persze körültekintően, mert tényleg van ami látványosan kuponos, stb és drágább.

A tombola részét én nem próbáltam, nem hiszek az ilyenekben. De ha lejár a tőkém (fél év), akkor azt veszek belőle, ne vesszen el.

ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!