Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan küldhetnék az alábbi...

Hogyan küldhetnék az alábbi YouTube csatorna tulajdonosának privát üzenetet (ld. alább)?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/@kaszalevente


YouTube-on bejelentkezve nem tudok privát üzenetet küldeni neki... :-( Csak úgy tudok, ha valamelyik videójában a komment részbe írok, aztán vagy olvassa vagy nem...? :-(


NAGYON FONTOS lenne!


(remélem ez a kérdésem nem sért semmilyen szabályt, ha mégis, elnézést kérek érte, nem tudtam / tudok róla...)



ápr. 20. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs megadva semmilyen email cím, insta, egyebek, így szerintem nem tudsz. Próbálkozz egy kommenttel.
ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. De úgy látom minden kommentre válaszol, beszívezi, úgy hogy olvasni fogja.
ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Név és tematika alapján egy régi személyes ismerősöm, ha nem válaszolna a kommentedre, írhatok neki valamikor :)
ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz
ápr. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3: Hú, azt nagyon szépen megköszönném neked! Most írtam neki kommentet a legutolsó videójára, de (még) nem jeleníti meg a YouTube. Vagy ehhez idő kell, amíg megjelenik?
ápr. 21. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5# Próbáltad már frissíteni? Ha továbbra se jeleníti meg, akkor lehet átkerült azokhoz a kommentekhez, amiket előbb engedélyeznie kell a csatorna tulajdonosnak, de azokat nem feltétlen nézik az emberek, úgy hogy szerintem azért a 3-as írhatna neki.
ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6: Próbáltam, így sem jeleníti meg... :-( Viszont ha a tulaj kap róla értesítést, akkor csak olvassa majd előbb-utóbb...
ápr. 21. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#3, Ha egy pár nap múlva sincs reakció, megpróbálkozok szólni neki, aztán hátha.
ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A YouTube küld értesítést minden kommentről. Hogy látja/figyeli-e őket, az már más kérdés.
ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én voltam a béna, mert most megint írtam kommentet az utolsó videójára (hasonlót, mint tegnap, a tegnapira pontosan már nem emlékszem sajnos...), és most egyből megjelent a kommentek között. Szóval valamit én csesztem el tegnap szerintem...
ápr. 22. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!