Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Távolból hogyan nézhetjük a...

Távolból hogyan nézhetjük a párommal együtt esetleg filmeket?

Figyelt kérdés

A párom is én távol vagyunk egymástól és szeretnénk ha úgy mond "együtt "néznék filmet...

Nos elsőnek is leszögezném hogy senki ne jöjjön olyan kommentekkel hogy "majd ha együtt lesztek néztek /legyetek együtt aztán nézhetittek" NEM MEGOLDHATÓ!

Tehát én csak telefonról tudok nézni... a párom mondta hogy felhív videóhívásban aztán nézzünk úgy filmez hogy mutassa...de mondom mi van ha nem lesz jó a neted vagy be szaggat vagy vmi hálozati hiba lesz nála...vagy hang nem jó vagy mit tudom én😅...tehát van erre vmi app hogy távolból egyidőleg nézzünk a filmet...



Pl.:facebookon van ez lehetőség hogy videóhívásban tudunk beszélgetés közben videókat nézni hasonlóra gondolunk...vagy ha tudnátok olyan oldalt facebookon ahol vannak filmek mesék vagy akármi ahol magyar nyelven tudjuk nézni a videókat megosztanátok velünk?


ápr. 22. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!