Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megnézni?

Hogyan tudnám megnézni?

Figyelt kérdés

Van egy dokumentum film a netflixen. Termékkorrupció - sminkkáosz. Ez egy rövid sorozat első része. Szeretném valahogyan megnézni. Nem az egész sorozatot, hanem csak ezt az egy részt. Hogyan vagy hol tudnám?

(17 vagyok, 10 éve állami gondozott, mióta anyukám meghalt. Nincs bankkártyám, se számlám. De van diákmunkából pénzem.)

Nem ingyen akarom megnézni. Van valami lehetőség rá, hogy elmegyek valahova, kifizetem kp-ban és megnézhetem? A telefonon megnézés nem opció, mert régi típus és sok minden már nem jó rajta (Nokia Lumia 800) Ahol lakom, régi tv van, igaz, lapos tv, de nem tud ilyeneket.

A filmet ajánlották, kb 1 óra időtartam.

Lehetséges valahogyan?



#film #smink #1 óra #Netflix #termékkorrupció
máj. 13. 03:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal van próbaidőszak, ami alatt ezt bőven megnézed, így fizetni sem kell semmit.
máj. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
De tekintve hogy mennyi Metflix előfizető van idehaza, biztos van ismerősöd akinek van Netflixe. Megkéred hadd nézd meg.
máj. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen megoldás, hogy Netflixre előfizetsz. Az első hónap ingyen, de kell bankkártya hozzá.
máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Keresel valakit, aki letölti neked egy pendrive-ra. Innentől akár egy könyvtári gépen is megnézheted, csak vigyél “fülest”. Még az is lehet, hogy az a”régi TV” is képes lejátszani, ha van beépített médialejátszója.
máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 #3 Három éve nincs próbaidőszak a Netflixnél.
máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Szar ügy, nekem évek óta van, tehát ennyire követem 😂
máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ismerősöm, ezért tetetem fel itt a kérdést.
máj. 14. 05:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Pendrive-ot lehet csatlakoztatni a lapos TV-hez?

Az ország melyik részén laksz?

máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van a tv-n usb, de mint kiderítettük, az csak szerviz célt szolgál.

Csömörön lakok most, de sokat vagyok a barátomnál Kistarcsán és sokat járunk be Pestre, dolgozni és mászkálni.

máj. 14. 09:43
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tv függők és filmeket is ritkán nézünk. Ezért nem is akarok befektetni ilyesmibe. Jobban szeretek olvasni és zenét hallgatni.
máj. 14. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!