Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megnézni?

Hogyan tudnám megnézni?

Figyelt kérdés

Van egy dokumentum film a netflixen. Termékkorrupció - sminkkáosz. Ez egy rövid sorozat első része. Szeretném valahogyan megnézni. Nem az egész sorozatot, hanem csak ezt az egy részt. Hogyan vagy hol tudnám?

(17 vagyok, 10 éve állami gondozott, mióta anyukám meghalt. Nincs bankkártyám, se számlám. De van diákmunkából pénzem.)

Nem ingyen akarom megnézni. Van valami lehetőség rá, hogy elmegyek valahova, kifizetem kp-ban és megnézhetem? A telefonon megnézés nem opció, mert régi típus és sok minden már nem jó rajta (Nokia Lumia 800) Ahol lakom, régi tv van, igaz, lapos tv, de nem tud ilyeneket.

A filmet ajánlották, kb 1 óra időtartam.

Lehetséges valahogyan?



#film #smink #1 óra #Netflix #termékkorrupció
máj. 13. 03:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Értem. Pedig a pendrive járható útnak tűnt. Számítógéphez hozzáférsz? Esetleg óriásfájlban át lehetne küldeni.
máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Ha nincs Netflix-el rendelkező ismerősöd, akkor csak a letöltés marad. NCore-n néztem, ott fent van HD-ban.
máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megérkezett :)
máj. 15. 07:12
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Oké, örülök! :)

máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!