Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail helyett mi jöhet szóba...

Gmail helyett mi jöhet szóba ami megbízható, de nem követel telefonszámot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan e-mail fiókra van szükségem, ami technikailag megbízható, de nem követeli meg, hogy túl gyakran kelljen belépni és

nem követel mindenáron telefonszámot vagy más személyes adatot, amihez semmi köze.


(Gmail fiókot akartam regisztrálni, de a Gmail nagyon szemtelen módon mindenáron kiköveteli a regisztrációhoz a telefonszámom. Én nem fogom megadni.

Ha már ennyire akarja, nagyon gyanús vajon mire kell neki igazából.

Még a végén legközelebb a személyi igazolványomról kér másolatot, és ha nem adom meg, mindent kitöröl - vagy ki tudja…

De nagyon aranyosak, mert a saját elérhetőségeiket nem adják meg.)


Köszönöm szépen előre is.



máj. 15. 02:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

Olyan érdekelne, amit tud kezelni a Mozilla Thunderbird levelezőprogram.

És jó lenne, ha a felhasználói felületnél ki lehetne választani a magyar nyelvet - de ezt éppen tudom nélkülözni.

máj. 15. 03:08
 2/63 anonim ***** válasza:
70%
Saját domain + menedzselt szerver. De a spamszűrés sosem lesz annyira jó, mint a Google-nál.
máj. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Proton Mail
máj. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
80%
Az a szerencsètlen telefonszám a te biztonságod miatt van, ha elfelejtesz mindent, sms azonosítás után visszatudj jelentkezni. Sms-t küld, ha nem a szokványos berendezèssel, helyről lèpsz a fiókba, ergó feltörhettèk. Stb. Erre kel.
máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
0%
Outlook?
máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon jó hogy így gondolkozol, a google-nak semmi köze a telefonszámodhoz, csak arra használná, hogy még több adatot gyüjtsön rólad.

Szerintem a legjobb alternatíva a ProtonMail. Megbízható, minden funkciója megvan, nem gyüjt adatokat, és még titkosított is.

máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
Emgem nem hívogat a Google, ellenben kérhetek kódot SMS-ben, hogy egy második lépcsővel is igazoljam, enyém a fiók.
máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Googlenek arra is kellhet a teló szám, hogy tudja hány ingyenes fiókot birtokolsz, mert elvileg ahhoz van kötve a számuk.
máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
#8 Ezt egyszerű kicselezni eldobható SIM kártyával, az összes hiperben ott lógnak.
máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
#9-es lehetni lehet, csak éppen, majd mikor fiókon valamit be akarsz később állítani és kéri igazold magad, akkor jönnek a kérdések.
máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!