Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F0ntos kér dé sem lenne. Skyp...

F0ntos kér dé sem lenne. Skype mennyire megbízható program ? "Mit lehet rólam kideríteni ott" ? Tehát mutatja, hogy honnan használom ? Telefonszám, nem tudom egyéb információkat le lehet keresni onnan ?

Figyelt kérdés

Bonyolult a dolog, de az a lényeg, hogy a szüleimmel szoktam ott beszélni néha.

Az van, hogy egy ideje nem jövünk ki, emiatt elköltöztem, először bnőknél laktam, majd albi stb...

De nem igazán keresem a társaságukat mostanában.

Mindig csak vita van belőle.

Egyszer megtudták, hogy melyik bnőmnél voltam, és oda jöttek cirkuszolni.

Igazából ezért érdekel, hogy mit "mutat" rólam a Skype.

Tehát megye, vagy akár várost kijelzi ?

Ha telefonon használom, akkor van valami különbség, mintha gépen használnám ?

Tehát teló szám, vagy ilyesmit kijelez ?


Annyiból normális(abban) állok hozzájuk, hogy Skype-on beszélnék velük, hogy lássanak, hogy meg vagyok stb, de aztán ennyi.

Ha megint bekezdenek be tudjam fejezni velük.

Mert nem akarom azért teljesen elvágni minden szálat, csak most egy kicsi távolság kellene.


Ha ezeket meg tudnátok nekem válaszolni, nagyon sokat segítenétek.


Illetve talán még annyi, hogy le lehet azt tiltani, hogy ne jelezzen ki, ha hívnak, tehát ne csörögjön, és csak akkor tudjak beszélni velük, amikor van rá időm és energiám ?


Köszi!



2021. okt. 29. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanazt látják ők belőled, mint te belőlük.

Tiltani pedig lehet az értesítéseket Androidon is, Windowson pedig a Skype beállításai közt.

2021. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!