Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Thundebirdemre...

Hogyan tudom a Thundebirdemre varázsolni a nemrég készített hotmail-es fiókomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elakadok annál a lépésnél, hogy a Thundebirdem ezt a hibaüzenet írja:

"Bejelentkezés

Személyes fiókkal nem jelentkezhet be ide. Használja helyette munkahelyi vagy iskolai fiókját."


Nekem nincs sem munkahelyi, sem iskolai fiókom.

Többször próbálkoztam, sikertelenül.


A Hotmailemnél (Outlook) a webes felületen engedélyeztem a POP-ot és szerintem a Thundebirdem rendesen be van állítva.


(A Thundebirdem más szolgáltatónál lévő fiókjaimat rendben kezel.)


Segítségeteket előre is köszönöm.


máj. 16. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez az elakadás azt követően történik, hogy a Thunderbirdemben az "új postafiók létrehozásá"-ra klikkelek, beírom a hotmail-es mail címem, jelszavam,stb.
máj. 16. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:

A Thunderbird jobb felső sarkában Postafiók beállításai --> a bal oldalon Postafiók-műveletek gomb --> Postafiók hozzáadása listaelem


A megjelenő ablakban megadod "A teljes neve", "E-mail-cím" és "Jelszó" mezőket, majd az űrlap bal sarkában a "Kézi beállításokra" kattintasz.


Itt megjelenik egy új űrlap, ahol meg kell adnod a szerver adatait:

[link]

valahogy így:

[link]

ha jól töltöttél ki mindent, rákattintasz az űrlap bal alsó sarkában az "Újratesztelés" gombra. Ha minden jól ment, akkor az űrlap alján, jobb oldalt a "Kész" gombra kattintva véglegesítheted a beállításokat.

máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infót, az általad írtak alapján jártam el, szerintem jól csináltam, és a következő dumákkal jött:

"A fiókja zárolva van

Néhány, a Microsoft szolgáltatási szerződését sértő tevékenységet észleltünk, és zároltuk a fiókját.

A fiók zárolásának feloldása

Válassza a Tovább lehetőséget, és küldünk egy ellenőrző kódot a telefonjára. A kód megadása után visszatérhet a fiókjába."


(Én egy árva szóval nem mondtam nekik, hogy van telefonom, különben is mi közük van hozzá?!)


Majd be akartam lépni a weben a Hotmail-es fiókomba és ezt írta:

"

A webhely ideiglenesen nem érhető el

A webhely ideiglenesen nem érhető el karbantartás miatt. Próbálkozzon később."


Majd kikunyerált másik e-mail címemet, amit megadtam.

Amire ellenörző kódot küldött amit vágólapról beírtam, és hiába írtam be helyesen, a

"Téves kód. Ellenőrizze a kapott kódot, és próbálja újra." dumával nem engedett továbblépni, akárhányszor másoltam be vágólapról helyesen.


Újra kértem a kódot, amit bemásoltam vágólapról, és erre újra követeli a telefonszámom az

"Adja meg a telefonszámát, és küldünk egy biztonsági kódot"

dumával.


Hogy a csodába tudom működésre bírni, hogy ne adjam meg a telefonszámom?

Nem fogom megadni a telefonszámom, azt tőlem nem fogja kizsarolni.


Köszi szépen előre is.

máj. 16. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem akarok eldobható Sim kártyákkal szenvedni, mert ki tudja hányszor kéne majd megismételeni.
máj. 16. 20:26
 5/6 A kérdező kommentje:

Újrapróbálkoztam - hiába -ugyanaz.

Új kód másik megadott mailcímemre, azt elfogadta, és újra követeli a mobilszámot, és nemhogy a Thunderbirddel nem működik, de

BE SEM TUDOK LÉPNI A WEBEN SEM A HOTMAIL FIÓKOMBA!


Tehát kizárt a levélfiókomból!

És így zsarol.


Ez azért már durva jogsértés!

(Még szerencse, hogy egy frissen létrehozott fiók így igazából nincs tartalma.)

máj. 16. 20:36
 6/6 A kérdező kommentje:
"Microsoft szolgáltatási szerződését sértő tevékenységet észleltünk" hazug dumájuknak kizárólag annyi lehet a valóságalapja, hogy Thundebirdet próbáltam hozzákapcsolni.
máj. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!