Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja azt a Facebook...

Miért írja azt a Facebook hogy rossz jelszót írtam be amikor azzal semmi probléma sincsen?

Figyelt kérdés

Ugyanazt az email-t és jelszót használom Facebookon mint a Gmailen és az utóbbiba simán be tudtam lépni,de FB-ra nem!

Esetleg feltörték volna a profilomat?


2010. okt. 29. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fura volt hét elején az otthoni és a céges gépem is jelszót kért, pedig eddig mindig "meg volt jegyeztetve" és nem kérte. Lehet valamit karbantartottak, nem tudom. Jelszó emlékeztető?
2010. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is a karbantartás jutott eszembe,de az nem így szokott zajlani nem? Mindegy megpróbálom a jelszó emlékeztetővel hátha sikerül!
2010. okt. 29. 10:33
 3/3 anonim válasza:

kedves kérdező és válaszoló!

Sikerült végül a problémát megoldani? Mert jelenleg mindent próbálok, a régi jelszómmal nem enged be, kértem jelszóemlékeztetőt, ha ezt megcsinálom azzal sem enged vissza...próbáltam mobilról is, ott is ugyanaz a helyzet..addig nem akarok regisztrációt törölni és új adatlapot csinálni amíg nem vagyok biztos a dolgomban..ráadásul azt az 500 ismerőst sincs kedvem újra bejelölgetni, ráadásul rengeteg képalbumom veszne el..

2011. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!