Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Google Adwords számla...

Van Google Adwords számla (regisztráció) fenntartási költség?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam és láttam, hogy van egy 1000Ft számla nyitási díj, vagy mi.


Később van valami alap díj, amiről tudom kellene?

Ha most hirdetek, majd egy évig nem, akkor számláz valamit az inaktív időszakban?


2010. okt. 29. 17:22
 1/1 DuracellTomi válasza:

Szia,


Az 1000 Ft egy ún. fiók aktiválási díj, amit egyszer kell befizetni.


Ezt követően attól függően számláznak, hogy előre történő fizetést vagy utólagos fizetést választottál a regisztráció során. Ha előre fizetést választottál, akkor először be kell fizetni egy összeget, hogy legyen miből megjeleníteni a hirdetéseket. Amíg van pénz az AdWords fiókodban, addig megjelennek a hirdetések, amikor elfogy, akkor leállnak többletköltség nélkül. Amikor újra utalsz vagy befizetsz bankkártyával, akkor folytatódnak a hirdetések megjelenései.


Utólagos fizetésnél a levonásokat a hirdetési tevékenységek után kell megfizetni. Erről bővebben itt olvashatsz:

[link]

Utólagos fizetésnél, ha leállítod a kampányokat, akkor további költségek nem terhelnek addig, amíg újra nem indítod a hirdetéseket.

2010. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!