Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore. Mobil ingyenes regisztr...

NCore. Mobil ingyenes regisztráció?

Figyelt kérdés

Mint később kiderült, egy kamu-ncore oldalra regisztráltam majdnem.

Az volt, hogy elküldtem az első sms-t, beírtam a szükséges adatokat, és a továbbiakban mégegy sms-t kellett volna küldenem, de arra már nem volt pénzem.

Egy másik kérdésben írták, hogy ha beregisztrálsz, akkor utána még csomószor levesz pénzt a kártyáról.

Nálam is fennáll ez?

Mert végülis csak félig regisztráltam.

Feltöltőkártyás vagyok.

Légyszi asegítsetek, mert nagyon parázok, mert anyum telefonjárol ment az egész.


2011. okt. 22. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amióta van olyan, hogy egyszer regisztrálsz, és utána a KAPOTT SMS-ekért is fizetni kell, előfordulhat, hogy igen, utána is jön még fizetős SMS.
2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát ha olyan hülye vagy hogy bedőlsz ezeknek meg is érdemled.

Szerintem vegyél másik kártyát 500 Ft körül van sztem.

2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még letilthatnád az emelt díjas sms-ek fogadását a szolgáltatódnál.
2011. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úristen!...biztos hogy nem egyszeri díj? mert anyám már így is nagyon mérges, hátha még elmondom neki, hogy új telefonszám, vagy emeltsms-ek letiltása. :S
2011. okt. 22. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:
faszkorbács lesz :D
2011. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerinted ez vicces?

Hát ku*vára nem!

Valami értelmesebb embertől is kaphatnék választ az előző kimmentemre?

2011. okt. 22. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ez igenis vicces. A csapból is az folyt, hogy nem szabad elhinni ezeket az sms-es kamuregisztrációkat először Bithumen-re majd Ncore-ra, aztán kifakadsz, hogy anyu mit fog szólni, most akkor mit vársz? Valaki megsajnál és majd azt mondja, hogy ne félj, nem lehet több pénzt levenni a kártyádról, és akkor majd igaz is lesz? Ha más kárából nem tanultál, legalább a sajátodból próbálj meg.
2011. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most már jobbban oda fogok figyelni.

Azért akartam regisztrálni, mert már nygaon rég szerettem volna egy ncore felhasználót.

És nem tudhattam, hogy több ilen is van, mert eddig, és lehet hogy ezen túl is tpb-ről fogok letölteni. :/

2011. okt. 22. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, vicces hogy a tizenéves kis hülyegyerekeket hogy meglehet vezetni, hogy önként odaadja az anyja pénzét egy idegennek.
2011. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kamu.fészen terjed spammer...több ezreket levesz,én fenn vagyok sima ncoreon van is ilyen hir:


A segitsegetekre van szuksegunk, hogy kiiktassunk egy kartevot.


A fent emlitett kozossegi oldalon futotuzkent terjed egy esemeny, mely nCore meghivo vasarlasara osztonoz. Ez termeszetesen atveres. Az nCore csapata elhatarolodik a dologtol es a segitsegetekkel remelhetoleg el is lehetetlenitjuk a csalokat.


Nincs mas dolgotok, mint jelenteni az esemenyt a facebook fele.

2011. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!