Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookosok figyelem. Tudsz...

Facebookosok figyelem. Tudsz erre válaszolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyat szeretnék csinálni, hogyha pl kiírok vmit az üzenőfalamra akkor XY embernek ne írja ki hogy én mit csináltam a facebookon. (pl üzenőfal üzenet, lájkolások stb.)
2010. okt. 30. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Profilom/Adatvédelmi beállítások, és ott valahol be tudod állítani hogy egyéni legyen. Az egyénit meg beállítod ugy, hogy láthassák az ismerőseid, kivéve: XY...
2010. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Használj csoportokat. Én csináltam egy olyan kategóriát facebookon, hogy "nem kívánt ismerősök", akik nem feltétlen nem kívántak persze, csak nekik nem akarom megosztani az üzeneteimet. Szóval csinálsz egy ilyet, fogod az ismerős listát és a nem kívántakra rárakod ezt a jelölést. Majd beállítod, hogy az üzeneteket alapból mindenkinek, KIVÉVE nekik küldje (vagyis mutassa)
2010. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!