Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan animált GIF-et keresek,m...

Olyan animált GIF-et keresek,melyen az ég,illetve az elhaladó felhők láthatóak,de úgy,hogy az első és az utolsó képkocka közötti loop korrekt legyen (vagyis ne nagyon látszódjon,hogy ismétlődik az animáció).Létezik valahol ilyen GIF?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben fognám a fényképezőmet, vagy akár a kamerás mobilt, és fényképezném az égboltot. Persze nem egy sorozat kell, vagy ha sorozat, akkor legyen lassú, tehát sok idő teljen el, hogy valóban látszódjon a felhők mozgása. Ha fényképezőt használsz, érdemes mellé állványt, vagy egyéb megoldást találni, hogy ugyanaz legyen a látószög, véletlen sem legyen egyik képen villanypózna, másikon meg háztető.

Összeszedsz pár képet, és egy lapozós képnézővel kiválogatod, melyek passzolnak egymás után. Azután keresel egy GIF animator progit, és elkészíted a leválogatott képekből a saját gif fájlodat. Eredetibb lesz, mint bármi más, amit csak úgy letöltenél, és tudván, hogy sajátod, jobban is fog tetszeni. Arról nem is beszélve, hogy úgy alakítod ki, ahogyan szeretnéd, gondolok itt méretre, kockaváltás sebességére, az animáció teljes hosszára, stb.

Én így készítettem vízparti naplemente animációt, ezt a módszert javaslom neked is.

2009. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!