Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sajnos a Facebookon rámentem...

Sajnos a Facebookon rámentem egy ismerősömnél a Report/Block alkalmazásra (a barátom adatlapján az ismerőse alatt) és be x eltem az első kettőt és azóta nem tudok felmenni az adatlapjára és ő se, hogy lehetne ezt vissza állítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 19:18
 1/7 anonim válasza:
Ahol kijelentkezel, ott a kijelentkezés helyett adatvédelmi beállitások. Görgess lefelé, amig : Blocked People and Apps, mellette a linkje : manage blocking, arra katt, és ott vannak a nevek, akiket tiltottál, ottt van mellette, hogy felold. Ennyi! Remélem érthetően irtam le.
2011. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi de nem írja ki a nevét hogy letiltottam volna és nem engedi begépelni a nevét. De köszi nem tudnál valahogy máshogy segíteni?
2011. okt. 22. 20:04
 3/7 anonim válasza:
Első vagyok! Másképp sajnos nem tudok, ha ő sem és te sem tudtok menni egymás adatlapjára, akkor pedig tiltva van.. nem ő tiltott esetleg? Mert akkor azt ő tudja visszaállitani. Ahogy leirtam, csak nem kell teljesen lemenni, hanem a Block users-ig, és elvileg ot kéne lennie a bnevének, mellette meg hogy feloldás. Beirni nem kell a nevét.
2011. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megint én vagyok! Most néztem meg, mire x-eltél. Arra, hogy ismerőseid közül törlöd, az az első, a második, meg hogy tiltod. Tehát jónak kellene lennie annak, amit irtam!
2011. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom a fordítób olyat adott ki hogy blokkolás és feljött egy ablak és bexeltem az első kettőt az mi volt,?
2011. okt. 22. 20:16
 6/7 anonim válasza:
Amit az előbb irtam. Az első az ismieid közül törlés, a második a letiltás. Próbáld meg még egyszer, ahogy leirtam, de forditó nélkül. Mindent pontosan leirtam ahogy kiadja a face.
2011. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem tudsz neki mit csinálni, ha nem letiltottad, akkor jelentetted. egyszer már csináltam ilyet én is, mondjuk nem ismerőssel, hanem egy ismeretlen zaklatóval, ha jelented, akkor ugyanúgy letiltja, de nem kerül bele a tiltottak listájába, szóval nem tudod visszavonni. ez lesz a gond.
2011. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!