Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Régen FireFox-ot használtam, de áttértem Chrome-ra, mert nagyon gyors és megbízhatónak bizonyult. Azonban mostanában (XP-n és a Windows 7-en egyaránt) lefagy. Van mikor tudok böngészni 5-10 percet és kiírja "Jajj, a Chrome lefagyott... Újraindítsuk?".

Továbbá bizonyos weboldalakat nem tölt be, hanem egyszerű kódsort ír ki (pl. imdb.com). Bővítményként egyedül az AdBlock van telepítve.


2010. nov. 16. 03:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira ne igyekezzetek válaszolni, mert még a végén megoldódik magától a probléma, s itt állok majd egy felesleges kérdéssel, melynél még a "mit tegyek, ha nem pöcörög a pöcköm csajokra" verziójú kérdés is többet fog érni...
2010. nov. 16. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak gyorsaság miatt álltál át Chrome-ra, akkor tedd fel a firefox 4-et. Ugyan még csak beta, de iszonyat gyors, nekem nagyon bejött.
2010. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
használj operát :) a leggyorsabb bőngésző most még,nem fagy le,nagyon stabil ;)
2010. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fent a Firefox 4, de nálam nem gyorsabb az előző verziónál.

Az Opera meg nekem nem áll kézre.


A Chrome meg olyan kellemesen fapados volt.

2010. nov. 19. 16:13
 5/6 anonim válasza:

A Google Chrome összeomlását okozó szoftverek

Probléma


Egyes harmadik felektől származó szoftverek a Google Chrome összeomlását okozhatják. Ha ez történik, a következő üzenet jelenik meg: "Jaj! A Google Chrome lefagyott."


Az "about:conflicts" sornak a címsávba való beírásával ellenőrizheti, hogy van-e a gépén olyan szoftver vagy rosszindulatú program, amelyről ismert, hogy a Google Chrome összeomlását okozhatja.

Megoldások


Az ilyen jellegű összeomlások a következő szoftverek frissítésével, letiltásával vagy eltávolításával küszöbölhetők ki:


Safe Eyes Parental Control Software

ContentWatch

Microsoft Office XP Írásjegybevivő eszköz

Naomi Web Filter

Trusteer Rapport

Hide My IP

Venturi Firewall

PPLive


Bonyolultabb lépések végrehajtása a következő szoftverek által okozott összeomlás esetén:


Internet Download Manager

ESET NOD32 Antivirus

iS3 anti-spyware (STOPzilla)

NVIDIA Network Access Manager és NVIDIA nTune

WinMount

FolderSize


Az összeomlást számost esetben valamilyen rosszindulatú program okozza. Ha az összeomlás gyakran következik be, javasoljuk, hogy ellenőrizze számítógépétvírusirtó szoftverrel.

2011. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fidi válasza:

Mivel én is napokig küzdöttem ezzel a problémával.. nekem így oldódott meg a probléma :)

Chrome.. Beállítások.. Speciális beállítások.. Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint (pipa ki)

Remélem másoknak is segítek ezzel az ötlettel :)


Nekem bejött

2014. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!