Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet a routeremnek?

Mi baja lehet a routeremnek?

Figyelt kérdés

EDIMAX routerem van. Egyik nap elment a netem. Kihúztam minden kábelt és visszadugtam, de semmi. Végülis pár óra múlva magától megjavul a netem. Aztán mivel olyan helyre volt bedugva a konektorban, ahol nem nagyon fért el, így kihúztam a routert és bedugtam egy másik helyre. Na azóta megosztva nincs internet. Csak router nélkül az én gépemen megy, mint alap internet. Nem tudom, mi baja lehet, de már majdnem mindent kipróbáltam. Először a tartománynév kiszolgálóval meg a kulcsfontosságú dolgokkal voltak gondok. Most viszont az alapértelmezett átjáróban van a hiba. Beírtam a parancsorba: ipconfig. Ezt adta ki:

Ethernet-adapter Helyi kapcsolat:

Kapcsolatspecifikus DNS-utótag

IP-cím: 192. 168. 1. 2

Alhálózati maszk: 255.255.255.0

Alapértelmezett átjáró: 192.168.1.1

Ha bedugom a routert és beírom az explorer böngészősorába, hogy 192.168.1.1 vagy 192.168.1.2 akkor se csinál semmit, pedig be kéne jönnie a beállítási oldalnak. Mit tudnék csinálni? Kérlek segítsetek! Nagyon fontos lenne! :-))


2010. nov. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg rajta reset gombot, és vagy fél percig tartsd benyomva egy tűvel vagy egyéb helyes tárggyal.
2010. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a, hegyes

Még jó, hogy tudok gépelni... :P

2010. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már sajnos elég sokszor, de semmi :-S Azért köszi a segítséget :-)))))))))
2010. nov. 21. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg 192.168.0.1-el,nekem is az megy (igaz,hogy d-link xD)

vagy nézd meg a router hátulján lévő infó boxot

2012. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!