Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is van, aki nem regisztrál...

Más is van, aki nem regisztrál facebookra? Én csak iwiwen vagyok fent. Nem látom értelmét, hogy még több időt töltsek el a neten. Miért lenne jó ha fent lennék én is?

Figyelt kérdés

Az internetet így is túl sokat használom/használjuk feleslegesen.

Iwiwet meghagyom.

Msn-ent is töröltem.


Mit gondoltok mi az előnye ha fent lennék facebookon és mi a hátránya?


Ti mennyit használjátok ezeket -iwiw, fb, msn- ?


2010. nov. 21. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Msn napi szinten, iwiw heti 1x, facebook-om nincs.
2010. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok vele. egyelőre még nem érzem, hogy kimaradnék valami baromi fontos dologból vagy hogy kevesebb lennék emiatt. 5 éve még a myvip volt a nagy ász, ma már egy nagy 0, 3 éve mindenképp iwiw-re mászott mindenki felfelé, mintha nem is tudom milyen létszükség lenne. most meg ilyen a facebook. pár év és ez is lecseng... már 10ből 9 ember a facebookos chatet használja msn helyett, ki hitte volna hogy lassacskán még az msn ideje is lejárhat?! szerintem minél kevesebb helyre érdemes felregizni, ha ragaszkodsz a facebookhoz akkor mindegy ha lemész iwiwről, felesleges annyi helyen fent lenni, nomeg nem is olyan biztonságos...
2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

előny: Az ismerőseid ha beszélgetnek facebookos témákról betudsz kapcsolódni nem csak nézel ki a fejedből és mondod h wtf? :D


hátrány: Ha egyszer elkezdted mindennap lesegetni fogod

2010. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyanokkal nem haverkodok akik csk a facebookrol tudnak beszelni, mondjuk lehet más korosztály vagyunk.
2010. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is azt hallom, látom, hogy aki fent van, az azon függ állandóan


mióta nem használom az msn-et van olyan haverom, aki szerint jól elvagyok tűnve ... én feltudom hívni, sms-t írni neki, viszont mivel nem vagyok msn-en, fordítva ő már nem csinálja ezt :)


20/F

2010. nov. 21. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Minden közösségi portálnak van fénykora, a Facebook most ebben az időszakban jár. Biztosak lehetünk benne, hogy pár év múlva feltör majd egy új oldal, és oda megint milliók regisztrálnak. Aztán a facebook korszak elmúlik, vagy legalábbis már nem lesz olyan "divat".

Kis hazánkban már kezd eltűnni a süllyesztőben a Myvip. Pedig jó pár évvel ezelőtt milyen menő volt már ha fent voltál. Még pénzért is árultak meghívót... és volt olyan aki vett is. Én meg kiröhögtem.

2010. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
És a gyakori kérdéseket milyen sűrűn használod? :D Én az msn-t szinte minden nap használom,iwiwen azon kivűl,hogy megnézem semmi...a Facebook meg tök jó,ha unatkozom! :)
2010. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már a gyakorikérdéseket is naponta nézem :)
2010. dec. 12. 15:36
 9/11 anonim válasza:
:D Na és a FBal hogy állsz?
2010. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azon nem vagyok fent. de azt vettem észre, hogy iwiwről egyre többen törlik magukat és ha írok, akkor napok múlva jön válasz, szóval jövőre kénytelen leszek fb-ra regelni :D
2010. dec. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!