Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a párom nem hagyja, hogy regisztráljak a facebookra? Szerintetek is aki oda regisztrál, az másokkal akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 21:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudtam, hogy a facebook egy társkereső oldal lenne. Én nagyrészt játszani járok oda.
2010. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális a párodtól, hogy nem engedi, mivel ugyanolyan mint az iwiw.
2010. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
76%
Nem feltétlenül ismerkedés miatt. De manapság sok érdekes sztorit hallani a Facebookról, sokan szakítottak is miatta. Szerintem csak félt téged. :)
2010. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
92%
ez beteges. A facebook olyan, mint az iwiw. Család, ismerősök barátnők megkeresésére lettek kitalálva az ilyen oldalak, nem párkeresésre. A párod enyhén paranoiás.
2010. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

"De manapság sok érdekes sztorit hallani a Facebookról, sokan szakítottak is miatta."


Mert onnan derült ki a megcsalás. Nem a regisztráció ténye volt a szakítás oka.

2010. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező: nem, nem normális a párod. De te sem, ha olyan párkapcsolatban élsz, amiben a párod "nem hagy" akármit is.
2010. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem ismerkedős, inkább kapcsolattartó oldal a facebook. Ennek ellenére kicsit megértem a párodat. Az enyém is féltett és igaza lett : csupa olyan ember talált rám, akikről hallani sem szerettem volna. Természetesen ez mindenkinél máshogy alakul, van, akinek sok örömöt okoznak ezek az oldalak. Viszont akikkel tényleg tartani akarod a kapcsolatot, úgyis megkeresitek egymást, ehhez nem muszáj bárhova regisztrálnod.
2010. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintetm sem normàlis,hogy nem engedi a regisztràlàst,de viszont megkérdezted tõle,hogy mégis mi a gond?
2010. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Konzervatív szempontból: persze, egy asszonynak ne legyen kis "magánakciói".


Liberális szempontból: te nem vagy normális, ha ennyire alárendeled magad a parodnak.

2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
Le lehet tiltani azokat, akikkel nem szeretnél kapcsolatot tartani.
2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!