Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az Avast vírusírtón bekapcs...

Ha az Avast vírusírtón bekapcsolom a web védelmet, akkor nem jó a net, nem hoz be egy oldalt sem. Ha kikapcsolom, akkor jó, de így egy csomó vírust beszedek. Mit csináljak, hogy a kettő együtt is működjön?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az Avast vírusírtó.:((
2010. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vmi baja lehet. A legújabbat használod? Nekem minden aktív, és semmi baja. /5.0.677/
2010. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Van egy bug (hiba) a legújabb buildjében (5.0.677), ez néhány gépen jön elő, ahol, ha be van kapcsolva a web-védelem, akkor nem működnek a böngészők.

Mivel az avast! felismerése enyhén szólva is nagyon ratyi; a web-védelem az erős pontja, mert a fertőzött oldalak forráskódjába ágyazott fertőzményeket VISZONT jól detektálja (felismeri). Tehát a fertőzött script-eket és iframeket általában észreveszi, és blokkolja az oldalt. Ellenben a trójaiakat, vírusokat, reklám-és kémprogramokat általában nem ismeri fel.

Szóval az avast! legerősebb része a web-védelem. Ezt kényszerülsz most kikapcsolni.


Inkább használj másik vírusirtót, hidd el, am-block jobban jársz!!


Első válaszolónak is igaza volt!

2010. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kettő együtt is működjön, tehát ne legyen jó a net, de vírusok is jöjjenek? :D

Amúgy én is Avastot használok már legalább 1 éve, nálam eddig semmi gond nem volt vele. Ha a teljes csomag van fent, akkor lehet h a tűzfal blokkolja a böngészőt. Ha nem, akkor próbáld meg újratelepíteni, jobb ötletem nincs.

2010. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!