Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay és Paypal együtt? Segítsé...

Ebay és Paypal együtt? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

A kislányomnak vásároltam egy régóta keresett ruhát az ebay-n. 3 font az ára. Viszont honnan tudom meg, hogy elküldi-e egyáltalán az eladó Magyarországra? Ha elküldi, a postaköltséget hogy utalom el? (A playpal-en csak a termék árát hozza, és azon ott változtatni nem tudok.) :S ? És honnan tudom meg az eladó bankszámlaszámát?



Nagyon kérem, aki tudja, érti ezt, segítsen nekem, nagyon-nagyon fontos lenne!!! Köszönöm!


2011. szept. 17. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor eBayen vásárolsz akkor azt kell ellenőrizni, hogy egyáltalán van e szállítás Magyarországra. Ezt ott tudod ellenrőzni ahol a termék oldalán a "shipping and payments" fül van. Egyébként ott látod azt is, hogy mennyibe kerül a szállítás. Amikor úgy döntöl, hogy megveszed az árut és a PayPal fizetést választod akkor a PayPalon fizetendő összeg automatikusan kiegészül a postaköltséggel, neked semmit sem kell tenned ( sőt a PayPalon külön látod az áru tételt és a postázási költséget)
2011. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, most látom, hogy "Post to: United Kingdom". Akkor ezt nem fogom megkapni soha, ugye? :( És a paypal-re töltenem kell pénzt? Nem vonja le automatikusan a bankszámlámról? Jaj, bonyolult még nekem ez az egész, de muszáj megtanulnom, mert annyira édes babacuccok vannak fent... :D szeretnék többet megrendelni az én manócskámnak! :) Továbbra is várom a segítségeteket, kérlek titeket, legyetek türelemmel a kezdők iránt! Egyszer csak belejövök. Vagy nem? :)
2011. szept. 17. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd légyszíves a terméket? Ránéznék.

A PayPalra nem küldöl a klasszikus értelemben pénzt. Amikor regisztrálod magad a PayPalon akkor egy dombornyomott bankártyával kell rendelkezned ( tehát MasterCard vagy Visa ) illetve olyan internetes bankártyával ami ezekkel azonos funkciójú. Amikor PayPalon vásárolsz akkor automatikusan a hozzárendelt bankártyáról vonja le az összeget a tranzakció.

2011. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt nyertem meg, igaz, nincs odaírva, hogy Magyarországra is elküldi. Írtam neki a termék alatt egy üzenetet, hogy ha lehet, küldje már el, de még nem kaptam rá választ. Arról én kapok értesítőt, ha válaszol, úgy mint a teszvesznél? Köszönöm, hogy időt szánsz rám! :)

2011. szept. 18. 08:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki ez az eladó tényleg csak Anglián belül szállít. Ha nem válaszol és ajánl európai kézbesítést akkor sajnos másikat kell keresned!
2011. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És itt is negatív értékelést kapok emiatt, mint a teszveszen meg a vaterán?
2011. szept. 18. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, meg kell beszélni az eladóval a dolgokat.
2011. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha megkapom az értesítő e-mail-t, honnan tudhatom meg az eladó adatait, elsősorban az em-mail címét? Én csak a nevét látom az én eladómnak.


A másik kérdésem meg: Otp-s vagyok, regisztráltam a paypal-en. Levont az otp kártyámról 400 Ft-ot, de vissza is utalta (az Otp-sre). Ezt a paypal-es regisztrációkor olvastam. Viszont nem kaptam meg a 4 jegyű kódot. Ilyenkor mi van?


Nagyon köszönöm a türelmedet!

2011. szept. 19. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg fog néhány nap után jelenni az egyenlegeden a tranzakció. Egyébként nem utalják vissza, hanem a következő vásárlásodba beszámítják emlékeim szerint.
2011. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Így tehát addig nem is tudom feltölteni a paypal-es egyenlegemet? Vagy valaki írta, hogy nem is kell feltölteni, hanem majd levonja az otp-s egyenlegemről? Köszönöm a válaszodat!


Utolsó kérdés: megnyertem a terméket, de még mindig csak az eladó felhasználó nevét látom, az e-mail címét nem? Ez miért van így?



Hálás köszönet a segítő válaszaidért!

2011. szept. 19. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!