Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetet szeretnék előfizetn...

Internetet szeretnék előfizetni, még csak nézelődök, de nem értek hozzá. Milyen le és feltöltési sebesség gyors már ahhoz, pl filmeket gyorsan tudjak letölteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
upc-s 15m-es már untig elég sztem, online 3000ft/hó.
2010. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha van digi a közelben mindenképpen azt válaszd. a legkisebb csomagja is gyorsabb mint a upc középkategóriája. ráadásul a upc pont a letöltés sebességét korlátozza.
2010. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kábelesekkel a környéken nagyon sok a gond, reggel óta nem megy pl. a T-Comos. Leesett egy kevés hó és már nem működik. Érdekes módon mindig a mobinetek tartják frontot. (Most ezt használom).
2010. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 Mega az a sebesség aminél már gyorsan jönnek a filmek.a digi a legjobb,upc megbízhatatlan.mobilnetet pedig semmiképp.
2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 megás előfizetéssel is már jól tudtam ügyködni, de idén 10 megás ADSL-t adták, mivel most már ez számít alapnak a T-Home-nál.


Az én céljaimra ez teljesen korrekt. 720p sorozatepizódok például 1 GB körül találhatók, ami 16 perc, ha maximumon jön.


Maga az ADSL-kapcsolat nekem szerencsére maximumon működik, mivel aránylag közel vagyok a telefonközponthoz. Persze, egy letöltés ettől még akadozhat is, ha nincs elég feltöltő például, már amennyiben torrentben gondolkodunk.


Egyéb esetben a távoli szerveren is múlik, hogy mennyivel tolja neked.

2013. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!