Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on ha átrakok egy...

Facebook-on ha átrakok egy képet egy másik albumba, akkor a képpel együtt mennek a lájkok és a kommentek is?

Figyelt kérdés
Vagy azok kitörlődnek?
2010. nov. 23. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, megmaradnak.

áthelyezés, vagy nem is tudom mi a neve...

2010. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jaaj máár xD ilyen kérdést figyelj..a komment meg a like a képhez tartozik? igen hát..akkor? persze,hogy mennek vele együtt miért törlődnének ki ha meg kitörlődnek akkor egy kis baj van a gépeddel... viszont ha a képet kitörlöd akkor a kommenteket is törlöd vele együtt és a lájkokat is,mert az is a képhez tartozik rem.érted KÉNE EGY KIS LOGIKA!!!!!!!!! 13 éves vagyok és még nem magyarázta el senki nekem,hogy hogyan kell egyes dolgokat csinálni az interneten mindenre én jöttem rá hidd el ha van logikád magadtól is ráfogsz jönni =) én is egyedül jöttem rá arra,hogy hogyan kell regisztrálni,hogyan kell képet feltölteni hogyan kell zenét letölteni internetről .stb
2010. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó: ez már teljesítmény, nagyban adod...

Amúgy köszi:D

2010. nov. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!