Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Seedsys.hu tapasztalatok,...

Www. Seedsys.hu tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
1 hónapra szeretnék beruházni S6-os csomagra, ezenkívül mekkora az átlag letöltés, feltöltés?
2010. nov. 26. 15:18
 1/1 anonim válasza:

A seedsysnél volt egy S2 csomagom, anno be is számoltam róla, és ezt upgrade-ltem egy S5-re kb 2 hete.

NCore meghívót kaptam ajándékba, illetve a fizetés és beüzemelés után ugyanazon pénzért S7 csomagot kaptam nagy és kellemes meglepetésemre. Karácsonyi akció. Ezúton nyilvánosan szeretném megköszönni, nagyon jól esett.


Az S2 csomag köszönőviszonyban sincs a saját vincsis nagy csomaggal. Jó az is, de ez a nagy csomag durva. Ezzel tényleg meg lehet elégedve bárki bármilyen nagy igényekkel. :)

A lényeg, hogy a csomag megvétele után regeltem a Core-ra és a majomra is.

Ma a majmon 3,06 TB feltöltésem van, a Core-n 2,76 TB, az eredeti trackeren ahol rég vagyok, ott meg 7,15 TB bár nem emléxem hó elején mennyivel kezdtem.

Nem tudom mennyit toltam fel ebben a kicsit több mint két hétben összesen, de irtó mennyiséget. Sőt, tudtam feltölteni is pár saját torrentet.


Scout készített nekem egy screent 6 nap eredményéről, ez kerek 3 TB volt.

Magam is folyamatosan naponta többször is készítettem screeneket, gondoltam majd amikor lejár a csomagom akkor közzé teszem. Hát, előrehoztam a beszámolót. ;)

Az egyiket beteszem, de NEM a legdurvábbat publikálom, hanem egy olyat, amit stabilan, hosszabb ideig el lehet érni kis odafigyeléssel.

Scout screenje a kliensről, közvetlen a szerverről: [link]

A saját kép amit a webkliensről lőttem: [link]


Szóval a sebességről.

Hanyag módon nemtörődve 1-3 MB/s

Közepes odafigyeléssel 3-7 MB

Odafigyeléssel 7-9 MB/s

+ ha a torrent is kapós akkor bizony a 14 MB/s körül megy hosszabb ideig is.

Azért újévre írok még több screennel, remélem még jobb eredményekről tudok majd beszámolni.


A sreenen az IP-t, s egyéb személyes infókat tettem elérhetetlenné, amúgy eredeti becsszóra.


Bátran merem mindenkinek ajánlani, és érdemes a drágább csomagot kérni. Istbiz sokkal-sokkal jobban megéri.


Üdv mindenkinek, és boldog ünnepeket kívánok!

2010. dec. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!