Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények/Tapasztalatok a...

Vélemények/Tapasztalatok a pixmania.hu webshopról?

Figyelt kérdés
Rendelt-e már valaki ott?
2011. júl. 4. 17:40
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Már jó régen egy Acer projektort. Szemtelenül olcsó volt, nem lehetett kihagyni...

Paráztam rendesen, mert én is olvastam a rengeteg negatív véleményt, de nekem szerencsém volt. Minden okésan ment, és azóta is kiválóan működik a cucc.

2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy drága. Amúgy megbízható minden ilyen nagy cég.
2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát az utóbbival vitatkoznék mindkét területen

egyrészt nagyon jó áraik vannak, másrészt nem megbízhatóak.

A legtöbben a futárszolgálatra és az ügyfelesekre panaszkodnak.

Írd be a google-ba hogy pixmania vélemények vagy pixmania problémák és több fórumot is kilök ahol elég részletes leírásokat kapsz

én a végén nem mertem rendelni tőlük.

veszélyes játék az biztos.

2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos az a baj,hogy a sok negatív véleményt meg lehet találni, csak azt nem amelyik pozitív is.

Az a helyzet, hogy jó áraik vannak, csak nem tudom, hogy megérné-e ennyi negatív véleményt olvasva vásárplni ennél a cégnél!

2011. júl. 4. 18:52
 5/6 anonim válasza:
én nem mertem meglépni...de ha nagyon nem bírod megállni próbálkozz először valami olcsóbb dologgal, persze még ez sem lesz garancia semmire
2011. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A pixmania tudatosan átveri a vásárlókat.

Gondosan eltitkolják a honlapon, hogy a cuccot nem futárszolgálat hozza (pedig végig erről írnak), hanem a magyar postára bízzák.

Ennek tudatában rendeljetek...

Vagyis inkább ne rendeljetek tőlük semmit.

A posta nem hozza ki a csomagot, az előre kifizetett sokezer forintos házhozszállítási díj ellenére sem.

A pixmania meg nem igyekszik megoldani a problémákat, tojnak a vevőkre.


Lényegében a honlapjuk tele van nem valós információkkal, tudatos félrevezetést követnek el.

2011. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!